Na serwer testowy The Division trafiła nowa aktualizacja, a najważniejszym punktem jest z pewnością nowa funkcja, jaka udostępniona zostanie graczom: zestawy wyposażenia (loadout).

Loadouty (zestawy) oferować będą graczom możliwość zapisania wyposażonych w slotach broni, sprzętu, umiejętności i talentów, co pozwoli na szybką wymianę w zależności od okoliczności. Gracze będą mogli tworzyć i zapisywać sześć zestawów na każdej postaci. Każdy z zestawów będzie mógł zostać wyposażony, gdy postać nie walczy.

Oczywiście to nie wszystkie zmiany jakie trafiły na serwer testowy The Division. Oprócz tego ekipa Massive Entertainment postanowiła zbalansować pewne umiejętności i talenty, oraz dodać kilka ułatwiających graczom życie poprawek. Prócz tego spodziewać się można zmian w Mrocznej Strefie, nerfu kilku broni oraz tony naprawionych błędów.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy wszelkie poprawki błędów oraz zmiany, jakie trafiły na serwer testowy dodane zostaną do gry. Wiadomo jednak, że zestawy wyposażenia udostępnione zostaną graczom z pierwszym darmowym rozszerzeniem w tym raku, które powinniśmy otrzymać latem.

Oto czego można się spodziewać w 2017 roku w The Division

Ciekawe, czy ktoś jeszcze gra w tą strzelankę, czy też większość graczy przerzuciła się na bijący obecnie rekordy popularności tytuł Ghost Recon: Wildlands.

1 KOMENTARZ

  1. Gra niestety umiera, codziennie widzę odpływ graczy, strefa mroku pustki… Jak się wie jak to ubrać postać w end gear można w dzień, brakuje contentu potencjał gry duży ale ubi nie pracuje widoczne nad grą

Comments are closed.