Dzisiejsza łatka do Black Desert Online nie była jakaś olbrzymia aktualizacją i poza wprowadzeniem nowych, dziennych nagród oraz nowego mini-eventu, nie dodała nić ciekawego, ale to nie znaczy, że nie ma o czym pisać.

W końcu potwierdziły się wcześniejsze plotki, mówiące o tym, że Black Desert Online pojawi się na Steam.

Spakujcie płaszcz, naostrzcie broń i chwyćcie tyle toreb, ile możecie unieść, bo nadszedł czas na epicka przygodę! Już od 24 maja, Black Desert Online dostępne będzie na Steam, przynosząc użytkownikom tej platformy najbardziej zaawansowany system personalizacji wyglądu postaci, jaki kiedykolwiek widzieli. Spodziewajcie się powalających krajobrazów, potwornych przeciwników oraz zręcznościowego systemu walki, opakowanego w niezapomniane doświadczenie, które wnosi powiew świeżości do gier MMO.

Strona Black Desert Online jest już dostępna na Steam, ale niestety, na tą chwilę nie wiadomo jaki będzie koszt zakupu tej gry na tym portalu.

Wiemy jednak, że wersja Steam Black Desert Online wymagać będzie zakupu gry na Steam oraz stworzenia konta w grze. Niestety, osoby posiadające konta Black Desert Online, stworzone wcześniej za pomocą innych metod niż Steam, nie będą mogły uruchamiać tej gry za pośrednictwem Steam.

Kakao Games EU potwierdziło także, że wersja na Steam posiadać będzie własne osiągnięcia, karty oraz odznaki. Gracze, którzy zakupią grę na Steam, grac będa na istniejących serwerach, a także będą mogli zakupić Daum Cash za pomocą Steam Wallet.

Więcej informacji na temat Steam’owej wersji Black Desert Online znajdziecie w opublikowanym FAQ.

 

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balrogos

Troche bezsensu?

Diego Astella

Mam nadzieję że nie skasuje mi save z gry, tak jak było przy Vindictus bo miałem 38 poziom, zrobiłem sobie przerwę od grania a gra wyszła na steam i save poszło w piz….u i musiałem od nowa grać. Bardzo lubię Black Desert i szkoda żeby Steam grę zniszczył.