Poczynając od dzisiaj, od godziny 19:00, do niedzieli, 7 maja, do godziny 21, sieciowa strzelanka Ubisoftu – The Division, będzie będzie dostępna za darmo. I to na wszystkich trzech platformach.

Obecna wersja testowa tej produkcji, daje dostęp jedynie do sześciu godzin gry, lub też do momentu osiągnięcia poziomu 8 przez gracza.

Weekendowa, darmowa wersja The Division, nie będzie uwzględniać zawartości zaliczanej do rozszerzeń płatnych, ale poza tym gracze otrzymają dostęp do wszystkich darmowych aktualizacji, jakie trafiły do gry od dnia jej premiery. Jedynym warunkiem, aby móc skorzystać z tej promocji na PC, jest posiadanie UPlay.

Kolejne rozszerzenia do The Division będą darmowe

Wygląda na to, że Ubisoft stara się ponownie zainteresować tym tytułem graczy  i jestem ciekawa, czy się im to uda. Niestety, w sezonie drugim, gracze otrzymają jedynie dwa rozszerzenia, które na domiar złego nie będą dodawać, żadnych nowych treści…

Jeśli jednak zainteresuje Was ten tytuł, to zgodnie z informacja podana przez Ubsioft, do 9 maja, cena The Division zostanie obniżona nawet o 60%.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.