Seed może okazać się małym i ciekawym diamencikiem w świecie wypełnionym survivalami…

Studio Klang Games wykorzystując SpatialOS, pracuje nad fajnie wyglądającym MMO zatytułowanym Seed. W tytule tym gracze będą mogli kierować oraz dbać o małe kolonie ludzi, próbujących osiedlić się na napotkanej planecie.

Nie ma jeszcze zbyt wiele informacji na temat tej gry, ale wiadomo, że gracz będzie odpowiedzialny za działania wielu postaci, a to może nieco skomplikować życie…

Gracze muszą zarządzać wieloma postaciami i tworzyć ich dzienną rutynę, co pozwoli im na rozwijanie własnej społeczności oraz progresję.

Każdy ruch, myśl lub decyzja podjęta przez gracza, mają wpływ na kolonizację planety i jej ogólną strukturę. Ponieważ społeczność gracza jest stale zagrożona, ważne jest aby utrzymać poziom zdrowego rozsądku, zapewniając postaciom dobre samopoczucie, zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Progresja następuje automatyczne, postacie będą dorastać, rozmnażać się oraz rozwijać aspekty społeczne.

Dzięki wykorzystaniu platformy SpatialOS – platformy serwerowej pozwalającej na efektywne wspieranie i budowanie światów gier online, Seed będzie trwałą, ciągle działająca symulacją w wielkim, otwartym świecie pełnym innych graczy – tyle przynajmniej wynika z informacji zamieszczonych na stronie głównej gry.

Ciekawe podejście – prawda? Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂