Fanów kooperacyjnego Dauntless z pewnością ucieszy ta informacja: już niedługo będziecie mogli stanąć do pełnych wyzwań walk z potężnymi behemotami.

W czasie konferencji E3 studio Phoenix Labs ogłosiło, że publiczne alpha testy dla posiadaczy najdroższego pakietu założycielskiego – Founder Edition za 79,99$, rozpoczną się już 18 sierpnia.  Po premierze gry wersja ta zapewni także status patrona na 90 dni, mnóstwo przedmiotów konsumpcyjnych oraz możliwość założenie gildii. tańsze pakiety założycielskie umożliwiają dostęp do beta testów. Informacje o każdym z pakietów możecie znaleźć na oficjalnej stronie Dauntless (wymagane jest zalogowanie) lub też tutaj.

Tego samego dnia przestanie obowiązywać także i klauzula poufności (NDA), co oznacza, że wszystkie osoby biorące udział w alpha testach będą mogły dzielić się zdjęciami i filmami z gry.

Nieaktywni gracze nie skorzystają na byciu w gildii w Dauntless

Przypomnijmy, że docelowo Dauntless będzie tytułem Free-to-Play, z dedykowanymi serwerami, bez blokady regionów i premiera zapowiedziana została na koniec 2017 roku. Gracze, w czteroosobowych grupach, zwiedzać będą mogli ten wielki, fantastycznie wyglądający świat, pełen lewitujących wysp i zamieszkany przez groźne bestie – behemoty.

Nie wiem jak Wy, ale mnie ten tytuł zainteresował. Nie ma to jak walki pełne wyzwań, wymagające kooperacji graczy, z olbrzymimi i groźnymi potworami. No cóż, trzeba zacząć kompletować drużynę, co nie powinno być trudne, zważywszy iz gra ta będzie F2P. Jacyś chętni? 🙂