We wszystkich tytułach MMORPG, gildie są jednym z najważniejszych aspektów związanych z interakcją z innymi graczami. Nie inaczej jest i w Revelation Online.

To dzięki gildiom nawiązuje się wiele przyjaźni, ich członkowie wspólnie pracują nad ich rozwojem, organizują wspólne wypady na rajdy i instancje grupowe, a także wiele innych eventów. Gildie są naprawdę ważnym elementem i dlatego też, firma My.com zdecydowała, że należy je odpowiednio wypromować. A w szczególności jedną z nich…

Do 16 lipca gildie mogą przesyłać swoje inspirujące zgłoszenia w postaci zdjęć, filmów, czy też tekstów, a na koniec ekipa My.com wybierze te najlepsze i je nagrodzi. Zwycięska gildia otrzyma logo stworzone przez artystów My.com oraz specjalny hymn napisany przez kompozytora Neala Acree, a także kilka pakietów założycielskich. Bardzo ciekawe nagrody, prawda?

A jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do Revelation Online, to teraz jest dobry czas aby się nimi podzielić z ekipą My.com. Najnowsza ankieta opublikowana przez wydawcę tej produkcji, zbiera opinie na różne tematy, ale skupiając się przede wszystkim na aspektach mogących poprawić doświadczenia w tej grze. W głównej mierze koncentruje się ona na doświadczeniach nowicjuszy, ale znaleźć tam można także i pytania na tematy związane z interfejsem, walką, rozgrywką oraz rozwojem postaci. Podejrzewam, że wydawca chce poprawić pierwsze wrażenie Revelation Online, które – nie oszukujmy  się, jest najczęstszym czynnikiem odrzucającym sporą ilość graczy.

Aby zachęcić graczy do udziału w tej ankiecie, firma My.com rozlosuje na koniec dziesięć wierzchowców DarkSteal Warhorse.

No to jak – macie zamiar wziąć udział w konkursie dla gildii oraz wypełnić ankietę?

2 KOMENTARZE

Comments are closed.