Szanse na przetrwanie, na zamieszkanej przez obcych planecie Proteus II w Osiris: New Dawn, nieco się niedługo zwiększą.

Zgodnie z zapowiedzią studia Fenix Fire, jeszcze w tym tygodniu do gry dodane zostaną dwie nowe klasy: Inżynier i Marine. I jak pewnie już zdążyliście zgadnąć, Inżynier będzie klasą dla osób lubiących budować, a Marine, dla tych co wolą wpierw strzelać, a później dopiero zadawać pytania.

Nadchodząca aktualizacja, wstępnie zapowiedziana na 22 czerwca, doda także nowe drzewko umiejętności oraz widok z pierwszej osoby podczas pilotowania statku kosmicznego. Chociaż sama zapowiedź tej aktualizacji nie zdradza zbyt wielu szczegółów, to z pewnością nieco urozmaicić rozgrywkę pozwalając na większą elastyczność w wyborach graczy.

I o ile nie informacja ta nie została potwierdzona przez twórców, to jest wielce prawdopodobne, że być może już za dwa dni do Osiris: New Dawn dodane zostaną także i modele żeńskie grywalnych postaci. Trzymam kciuki! 😀

Osiris: New Dawn jest jedną z gier, które otrzymałam w miniony weekend na swoje 18 x N + Y = X urodziny, więc możecie spodziewać się więcej relacji na jej temat 🙂

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.