Powoli zbliża się lato i zapowiedziana na wrzesień (miejmy nadzieję?) premiera Destiny 2, więc nie ma co się dziwić, że studio Bungie będzie teraz starało się powoli podgrzewać atmosferę wokół swojej produkcji.

Autorzy z pewnością chcą aby uwaga graczy skoncentrowana była właśnie na Destiny 2, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliżają się targi E3, a co za tym idzie mnóstwo informacji o wszelkich innych grach. I pewnie właśnie dlatego studio opublikowało wczoraj trzy nowe zwiastuny prezentujące różne aspekty rozgrywki.

Filmy wyjaśniają nieco historię, jaka opowiadać będzie ta strzelanka, pokazują piękno świata oraz wyjaśniają mechanikę związaną z klanami oraz grami z przewodnikiem. Wszystkie trzy maja także napisy polskie, więc miłego oglądania 🙂

Warto dodać także, że studio Bungie będzie obecne na E3, więc myślę, że zobaczymy i usłyszymy nieco więcej informacji o Destiny 2. Miejmy nadzieję, że w końcu poznamy oficjalną date premiery tej gry na PC, wydawcą której zostało znane wszystkim studio Blizzard.