Mieliście w planach zagrać w darmową wersję Destiny 2: New Light lub też w dodatek Shadowkeep, których to premiera zapowiedziana została przez studio Bungie na 17 września? Jeśli tak, to mam dla Was złą wiadomość…

Niestety, premiera kolejnego dodatku do tej popularnej strzelanki, jak i wersja darmowa oraz debiut na Steam, zostały opóźnione. Nowy termin to 1 października.

Gdy zbliżamy się coraz bardziej do premiery Shadowkeep i New Light, staje się dla nas coraz jaśniejsze, że zaplanowane na jesień publikacje skorzystałyby na tym, gdybyśmy mogli nad nimi popracować nieco dłużej.

Niezależność studia oznacza, że przyszłość Destiny 2 zależy wyłącznie od naszego zespołu. Oznacza to również, że mamy więcej możliwości, by zrobić to co najlepsze dla gry i naszych graczy, nawet jeśli oznacza to trudne wybory.

Dlatego też chcieliśmy Was poinformować, że zmieniamy datę premiery Shadowkeep i New Light z 17 września na 1 października.

Przepraszając za – dosłownie – „spieprzenie planów graczy”, ekipa Destiny 2 wydłużyła czas trwania wydarzenia Moments of Triumph do 17 września. Ogłoszono także, że wyścig po osiągnięcie „world first” związanego z pokonaniem nowego rajdu Garden of Salvation, rozpocznie się 5 października.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułWolfenstein Youngblood – recenzja, której się pewnie nie spodziewaliście
Następny artykułNo Man’s Sky: Beyond zadebiutuje jeszcze w sierpniu