Wieloosobowych strzelanek sieciowych Ci u nas dostatek w ostatnim czasie i z miesiąca na miesiąc pojawia się ich coraz więcej.

Dlaczegóż więc warto abyście zwrócili swoja uwagę na BattleCrew Space Pirates? Chociażby dlatego, że gra ta stworzona została przez studio Dontnod Eleven, które to powiązane z twórcami słynnego i uwielbianego przez wielu graczy Life is Strange.

Co prawda BattleCrew Space Pirates zadebiutowało na Steam Early Access już kilka miesięcy temu, ale niestety mimo pozytywnych recenzji i bardzo przyzwoitej ceny, tytuł ten nie zdołał przyciągnąć zbyt wielu graczy.

Już 10 lipca będziecie mogli przekonać się, czy gra ta jest warta Waszej uwagi, gdyż właśnie tego dnia zadebiutuje ona jako tytuł Free-to-Play na Steam. Osoby, które posiadają już ten tytuł, bądź też zakupią go w przeciągu następnych kilku dni, otrzymają w dniu premiery pakiet Deluxe, zawierający 24 skórki kosmicznych piratów.

Dobra wiadomość jest taka, że gracze Free-to-Play otrzymają dostęp do pełnej wersji gry, a codzienne logowanie będzie nagradzane kredytami do wydania w grze.

No cóż, miejmy nadzieję, że pomimo olbrzymiej konkurencji, premiera BattleCrew Space Pirates okaże się sukcesem 🙂