Już jutro, 15 sierpnia, na serwery The Division trafi najnowsza aktualizacja, a wraz z nią wydarzenia globalne, nowy rodzaj sprzętu oraz wyróżnienia i naszywki.

Aktualizacja 1.7 udostępniona zostanie za darmo wszystkim graczom. Prócz poprawek wielu błędów, doda ona także kilka nowości, a pełna listę zmian znajdziecie tutaj. Jakiś czas temu opisywałam dokładnie wszystkie wprowadzane w niej zmiany i nowości, więc poniżej tylko krótkie przypomnienie.

Globalne Wydarzenia (global event) to nic innego jak czasowo ograniczone, specjalne wydarzenia w otwartych strefach. Ekipa The Division aktywuje wówczas specjalne zasady oraz kryteria, zwane modyfikatorami globalnymi, które zmuszą graczy do zmiany stylu walki i dopasowania się do tego, który pomoże im ukończyć misje. Za ukończenie misji w trakcie trwania tych eventów, gracze otrzymają Global Event Token, za które to będą mogli zakupić skrzynki zawierające nowy sety wyposażenia – Sprzęt Tajny.

Oprócz tego w grze pojawią się Wyróżnienia, czyli coś podobnego do osiągnięć. Ma być ich w sumie ponad 500 i skierowane zostaną zarówno do graczy preferujących walkę PvP, jak i tych wolących PvE. Za niektóre z wyzwań zdobyć będzie można nowy rodzaj artykułu kosmetycznego – Naszywki na ramię, które zastąpią tą domyślną. Oprócz tego do dyspozycji graczy oddane zostaną także maski, a w Bazie Operacyjnej znajdzie się lustro, przy którym będzie można zmieniać wygląd swojego agenta. Niestety, aktualizacja ta doda także znienawidzone przez wielu, ale nadal bardzo często kupowane w różnych grach – Lockboxy, z których to będzie można zdobyć losowe nagrody.

Poniżej zwiastun aktualizacji 1.7 do The Division, a ja się zastanawiam, czy zachęci ona graczy do powrotu.

1 KOMENTARZ

  1. Patch już się pobiera. Jak do tej pory nie udało się tej grze przyciągnąć mnie na dłużej, zobaczymy jak będzie teraz.

Comments are closed.