Ileż razy to się Wam zdarzyło w Gloria Victis, że podczas obrony zamku, czy też miasta, nagle ktoś z Waszych wydawałoby się sojuszników, otwiera bramy i wpuszcza do środka przeciwników?

No cóż, ekipa Gloria Victis stwierdziła, że czas rozwiązać ten problem i w ostatniej aktualizacji wprowadziła dość istotną zmianę. Od tej pory bramy oblężonych zamków i miast mogą zostać otworzone tylko przez członków gildii, która go zdobyła! Dzięki tej zmianie potencjalni zdrajcy (albo alty) nie będą mogli otworzyć bram i wpuścić przeciwników. A to oznacza, że walki staną się z pewnością nieco bardziej intensywne.

Studio Black Eye Games dodało do gry także dziesiątki nowych przedmiotów, przepisów oraz modeli broni związanych z niedawno wprowadzonym Imperium Azebskim. Zwiększono także asortyment łupów wypadających z pokonanych przeciwników, jak i ten który można zakupić od kupców NPC. Gracze mogą także udowodnić swoje umiejętności myśliwskie i rozpocząć polowanie na nowe zwierzęta łowne, w tym rysie.

Trwają także prace nad wprowadzeniem systemu moderacjo czatu, który w ostaniach tygodniach stał się, delikatnie rzecz ujmując – lekko toksyczny. Twórcy wierzą, że wprowadzenie tego systemu, znacznie uprzyjemni rozgrywkę graczom.

Oprócz tego, dzięki pomocy graczy, developerom udało się wyeliminować problem związany z renderowaniem terenu, a to znacznie zwiększyło wydajność gry. Warto przypomnieć, że jeśli którykolwiek z użytkowników Gloria Victis napotka i nagra różnego rodzaju błędy, to warto je przysłać na maila: support@gloriavictisgame.com, lub też zgłosić za pomocą kanałów społecznościowych tej gry.

Azebowie już są!

A na najbliższą niedzielę, studio Black Eye Games szykuje turniej PvP na serwerze EU Estovia. Turniej rozpoczyna się o godzinie 19:00 czasu polskiego, a nicki zwycięzców zostaną uwiecznione w grze.

Fajnie się to polskie MMORPG rozwija, prawda? Jednak do szczęścia brakuje mi jednego elementów (no może dwóch), ale nie będę ich wymieniać – jestem przekonana, że moi czytelnicy wiedzą o co mi chodzi 🙂

1 KOMENTARZ

Comments are closed.