Niektóre historie pisane przez życie twórców gier potrafią zaskakiwać. I to bardzo. Nie inaczej sprawa się ma z tajemniczym zniknięciem kowala Techtona z Heidel w Black Desert Online.

Oto co udało ustalić się ekipie z Kakao Games EU:

Drodzy Przyjaciele,

Bardzo przykro jest nam poinformować Was o tym, że nasz stary biedny Techton, bardzo doświadczony kowal z Heidel, zrobił sobie niezaplanowaną przerwę z powodu załamania nerwowego.

Jego romantyczne gesty zostały niestety odrzucone. Nie martwcie się jednak, bo jego wybranka nadal pomoże Wam w naprawie sprzętu i wypełniać będzie inne regularne obowiązki pod Memorial Stone w Heidel.

W międzyczasie Kardash z miasta Glish, skorzystał z okazji zdobycia sławy i zdecydował się na wypełnienie pustego warsztatu pozostawionego przez Techtona. Jest on nieco powolny w wypełnianiu obowiązków, ale to jego 5 minut sławy, więc wybaczcie mu, że co chwilę robi sobie selfie.

Chcielibyśmy Was poinformować, że Techtonowi poświęcamy obecnie wiele uwagi i prawdopodobnie już niedługo, będzie on w stanie powrócić do swoich obowiązków.

Dziękujemy Wam za troskę i oczywiście przekazaliśmy Techtonowi Wasze życzenia powrotu do zdrowia, które wzruszyły go tak bardzo, że musiał wytrzeć nos o swój fartuch. Wyczyszczenie go nie będzie łatwe...

Nie wiem co na to powiedzieć, ale z całego serca życzę Techtonowi szybkiego powrotu do zdrowia, bo słyszałam, że wielu graczy niezmiernie za nim tęskni.

Mam nadzieję, że przyłączycie się do życzeń 😀

2 KOMENTARZE

Comments are closed.