Od dzisiaj, sobotnie popołudnia w Black Desert Online przestają być tym leniwym czasem, kiedy to spokoju mogliście połowić ryby, czy też polevelować konie. Soboty to teraz czas na walkę z potężnymi bossami: Quint i Muraką.

Jako gracze MMO z pewnością doskonale to znacie: walka ze światowymi, najtrudniejszymi bossami, które nie tylko nagradzają najlepszym sprzętem, ale i zmuszają społeczność do współpracy. Nie inaczej jest w Black Desert Online. Oczywiście w grze tej obecnych jest już kilku poważnych przeciwników, do pokonania których potrzeba większej ilości sojuszników, ale studio Pearl Abyss zdecydowało się dodać kolejnych.

Pierwszy Troll Quint spogląda na Quint Hill znajdujące się nieco na północ od Calpheon. Ten przerażający potwór na co dzień zamieniony jest w kamienny posąg i uwolnić się z niego może tylko raz na tydzień. Quint jest niepokonany gdy stoi i zadaje graczom zwiększone obrażenia, ma też specjalny atak, który może zabić graczy znajdujących się w pobliżu.

Drugim Bossem jest Murak, Król Ogrów, i znaleźć go można w lasach Mansha. Jego specjalnością się ataki obszarowe, które zadają obrażenia wielu graczom jednocześnie. Zanim gracze będą mogli zadawać mu obrażenia, trzeba go osłabić za pomocą specjalnych broni, które można zakupić u Vype Stoner: Vype Stoner Cannon oraz Monster Basher. Zresztą bronie te przydadzą się także w walce z Quintem.

Za pokonanie tych przeciwników gracze otrzymywać będą cenne nagrody:

  • Mutant Enhancer za zabicie Quinta, które wymienić można na Witch’s Earrling lub Ogre Ring,
  • Dim Ogre Ring za zabicie MUraki, z którego jest szansa otrzymać PRI lub DUO Ogre Ring.

I teraz najważniejsza informacja. Oba te Bossy pojawiać się będą w każdą sobotę, około godziny 13:00 czasu polskiego, na 20 losowych serwerach (prócz kanałów Olvia i Steam Olvia). Jeśli nie zostaną zaatakowani w przeciągu 30 minut, to znikną i na kolejną szansę trzeba będzie czekać do kolejnej soboty…

A jeśli nie interesują Was walki z tymi Bossami, to możecie zalogować się do Black Desert Online aby podziwiać superszybkie zmiany pór roku, jakie włączone zostały na kilka dni. A wszystko po to, aby gracze mogli zrobić mnóstwo cudownych zdjęć, z których te najlepsze znajdą się w kalendarzu na 2018 rok.

 

Poprzedni artykułEkipa ArcheAge o nadchodzących zmianach, Malestorm już w grudniu
Następny artykułFortnite Battle Royale pozwala zamienić się w Krzak i polecieć na dyniowej rakiecie