Ekipa Dauntless opublikowała kilka dni temu RoadMap, czyli plan rozwojowy tej gry na przyszłość, a wraz z nim ogłoszono także, kiedy ruszą otwarte beta testy.

I na początek zła wiadomość, bo jeśli spodziewaliście się takowych jeszcze w tym roku, to będziecie musieli jeszcze poczekać. O ile nie podano dokładnej daty, to wiadomo, że otwarte beta testy Dauntless ruszą dopiero w I kwartale 2018 roku. W sumie jest to dobra wiadomość dla osób biorących udział w trwających właśnie zamkniętych beta testach, bo jeszcze przez dłuższy czas nie będą narażeni na tysiące pytań od bandy darmowych graczy, do których zaliczać się będę i ja.

Jakich ciekawych informacji możemy dowiedzieć się z RoadMap? Otóż twórcy gry skończyli prace nad trzema nowymi behemotami, pustynnym biomem i walkami z kilkoma behemotami jednocześnie. W tej chwili trwają prace nad wyraźniejszym zróżnicowaniem pomiędzy trudnością poszczególnych behemotów, kolejnymi stworami, dwoma nowymi broniami, pancerzami i zmianami mającymi graczy zachęcić do eksploracji wyspy przed starciem z przeciwnikiem. W planach jest jeszcze wiele innych nowości, ale niestety niektóre z nich muszą poczekać na ulepszenie istniejących funkcji.

Ogólnie, to przyszli uczestnicy otwartych beta testów Dauntless, mogą spodziewać się, że w kolejnej fazie testów, znajdą w grze więcej zawartości, a i sama rozgrywka będzie wówczas bardziej dopracowana.

Pakiety założycielskie Dauntless

Ja to sobie tylko życzę, aby wyspy zostały wypełnione także i jakimiś innymi stworzeniami, a nie tylko behemotami.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Własnie ta pustka na biomach gdzie masz tylko 1 przeciwnika mnie zniecheciła zupełnie. Czekam na wersje f2p i wtedy sprawdze na ile fajne to bedzie. Na szczescie brak hype oszczedzi mi niecierpliwego oczekiwania na wydanie 😛

Kinya Turbgroszka

Mnie też 🙁