Oczekiwany od dawna przez wielu graczy, kolejny region Black Desert OnlineKamasylvia, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem Kakao Games EU, pierwsza część długo oczekiwanego rozszerzenia do tego popularnego MMORPG’a zadebiutuje już 27 września. Kolejna część niedługo po tym – zgaduję, że pewnie pod koniec października.

Kamasylvia zostanie udostępniona wszystkim graczom za darmo i skierowana zostanie do miłośników PvE. Nowe misje fabularne oraz poboczne przedstawiać graczom będą natywne klasy tego regionu, takie jak Dark  Knight i Ranger, a także ich relacje z legendarnym drzewem Kamasylve. Aby uczcić nowy region, wydawca Black Desert Online ma w planach uruchomić także nowe eventy takie jak Alchemik z Kamasylvia, czy też dbanie o drzewo Kamasylve.

Nowy region oferować będzie jedenaście obszarów leśnych, które rozciągają się od Gór Valtarra, po Shady Tree Forest, aż na południe do Hexe Sanctuary. Jeśli chodzi o jego wielkość, to Kamasylvia jest wielkości Calpheon i gracze znajdą tam wioskę elfów zwaną Old Wisdom Tree. O ile nie ma tutaj zalecanego minimalnego poziomu, na którym można zwiedzać ten region, to warto pamiętać, że jest to bardzo niebezpieczne miejsce i granie z grupą będzie dobrym pomysłem. Tym bardziej, że znajduje się tutaj także Altar of Training, loch skierowany dla graczy lubiących duże wyzwania.

Altar of Training, znajdujący się w głębi Kamasylvia, posiada specjalny tryb przetrwania, który odblokowany zostanie po skończeniu pewnych questów z głównej linii fabularnej. W trybie tym, gracze musza współpracować z członkami grupy, aby obronić święte skarby przed hordami przeciwników, których z każdą fala pojawia się coraz więcej. Po przetrwaniu pięciu fal, gracze staną do walki z końcowym bossem – Ancient Puturum. Te osoby, którym uda się przeżyć wszystkie fale i walkę końcową, otrzymają w nagrodę cenne nagrody, wśród nich szansa na wierzchowca T9 – pegaza Arduanatt, który ma zdolność szybowania w powietrzu.

Rzut oka na Kamasylvia, część II

To jak, gotowi na Kamasylvię?

 

Poprzedni artykułDauntless planuje otwarte beta testy, publikuje RoadMap
Następny artykułEkipa ARK: Survival Evolved o optymalizacji i rozszerzeniu Aberration
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Dlaczego u elfów są tylko babki?

Kinya Turbgroszka

Kiedyś, dawno temu w planach byli faceci, ale wyglądali tak jakoś niemęsko bym rzekła…comment image

Marek Szubert

Pegaz T9? Rewelacja ? Bedzie pasować do mojej Rangerki

Laweta

Wyglądają bardzo europejsko 😉