Bardzo obiecująca dinozaurowa symulacja z elementami survivalowymi – Saurian, wystartowała miesiąc temu na Steam Early Access, a ja to przegapiłam. Podobnie zresztą, jak i wiele innych osób…

Za niecałe 20 Euro, już teraz możecie wcielić się w rolę małego Dekoraptora w prehistorycznym ekosystemie Hell Creek, wypełnionym mnóstwem zamieszkujących go stworzeń. Produkcja ta jest z pewnością wyjątkowa, gdyż wygląd dinozaurów, animacje, przyroda, a nawet zachowania zwierząt, stworzone zostały przez studio Urvogel Games bazując na najnowszych danych naukowych.

Docelowo do dyspozycji graczy oddanych zostanie kilka ras dinozaurów, w które będą mogli się wcielić i spróbować przeżyć od wyklucia do dorosłości: Dakotaraptor, Pachycefalozaur, Tyranozaur oraz Triceratops. Każdy z powyższych gatunków będzie miał specjalne umiejętności, jakie gracze będą musieli wykorzystać by mieć szansę na przeżycie w tym przepięknym, ale jakże niebezpiecznym środowisku. Przeżycie oznaczać będzie zarządzanie potrzebami fizycznymi, a jednocześnie unikanie drapieżników oraz licznych zagrożeń naturalnych.

Wygląda na to, że Saurian [strona] łączy w sobie wiedzę naukową oraz rozrywkę, co z pewnością zadowoli miłośników dinozaurów oraz graczy.

 

 

Poprzedni artykułPearl Abyss odświeża muzykę w Black Desert Online
Następny artykułPUBG zmaga się z sukcesem i zapowiada poważne zmiany