Pamiętacie stare dobre czasy w Osiris: New Dawn, kiedy to przemierzaliście pierwszą mapę planety Proteus 2 z Waszym robocikiem O.M.P.A przy boku?

I kiedy wydawało się, że gracze nie będą mogli już do nich powrócić i jedyne co im pozostało to wspomnienia, ekipa Fenix Fire zaskoczyła wszystkich. Najnowsza aktualizacja tego survivala nazwana Zagubieni & Znalezieni przywróciła graczom nie tylko robocika, ale i oryginalną mapę Proteus 2!

Co to konkretnie oznacza?

Pierwsza mapa Proteus 2, uwielbiana przez wielu graczy, powróciła do gry. Nie martwcie się jednak, nie zastąpiła ona tej istniejącej, a raczej dodana została przez twórców jako rodzaj powiększenia istniejącej mapy. Można powiedzieć, że znajduje się ona po drugiej stronie świata, a zasadniczo to po drugiej stronie pustyni, na której rozbija się nasz statek. Od teraz gracze mogą udać się w kierunku piaszczystych wydm, zamiast widocznych skał, i przeniesieni zostaną właśnie na oryginalną mapę.

Do gry powrócił także przebudowany oraz odnowiony O.M.P.A.. Ekipa Fenix Fire utworzyła specjalne menu poleceń dla tego robocika, dzięki któremu można zarządzać nawet czterema jednostkami jednocześnie. Dodatkowo O.M.P.A. ma swoje własne drzewko umiejętności, co oznacza że to gracze decydują o tym, w jaki sposób ulepszać będą jego wydajność. Zagubionego robocika można od teraz teleportować do właściciela, a do tego można w pełni dopasować jego kolor, jak i zarządzać ekwipunkiem.

Pełne notki z tej aktualizacji do Osiris: New Dawn znajdziecie tutaj, a ja tylko powiem jedno: jak ktoś coś mocno chce, to można wszystko osiągnąć. A nawet przywrócić coś co wydawało się bezpowrotnie stracone.

Poprzedni artykułEkipa PlayerUnknown’s Battlegrounds o lagach i problemach z połączeniem
Następny artykułFortnite szykuje się na Hordobicie