Tak jak to było zapowiadane jeszcze przed premierą tej gry na Steam Early Access, survival Osiris: New Dawn doczekał się swojej pierwszej sporej aktualizacji.

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym tytułem – zresztą tak jak i kilka tysięcy innych osób, które zakupiły tą produkcję na Steam. Tym bardziej jest to zaskakujące, że gra ta stworzona została przez zespół dwu-osobowy. Co niektóre inne, większe studia, mogłyby wziąć przykład.

No więc pewnie zastanawiacie się, co nowego dodano do gry? Od wczoraj gracze Osiris: New Dawn mogą wytwarzać automatyczne wieżyczki, których zadaniem jest strzec osad przez atakami nieprzyjaciół. Oprócz tego ulepszono mechanikę wydobywania surowców oraz dodano nowe minerały używane do produkcji bardziej zaawansowanych urządzeń.

201610-osiris-new-dawn-turret

Osoby lubiące eksplorację i zbieractwo, ucieszy z pewnością informacja o dodaniu do gry dwóch wielkich jaskiń pełnych drogocennych minerałów. Niestety, miejsca te mogą okazać się bardzo niebezpieczne, gdyż zamieszkane są przez rdzennych mieszkańców tej planety.

201610-osiris-new-dawn-hive

W niedalekiej przyszłości do gry dodana ma zostać możliwość wytwarzania mechów oraz mount w postaci wielkiego Kraba, którego będzie można oswoić. Zresztą, podobnie jak i w ARK: Survival Evolved, gracze z czasem będą mogli oswajać wszystkie napotkane stworzenia, ale ma być to dość wymagająca umiejętność. Oprócz tego studio Fenix Fire Games rozpoczęło także prace nad następnym miejscem do którego gracze uzyskają dostęp – lodowym księżycem Aziel.

201610-osiris-new-dawn-aziel

No i wygląda na to, że można w dwie osoby stworzyć interesujący tytuł, który będzie cieszył się powodzeniem 😀

4 KOMENTARZE

  1. Naprawde zaczynają mnie kusić. Widziałem kilka gameplay’ów i wyglada na takie lepsze No Man’s Buy. Jak nie lubie survivali to tutaj budowa bazy wyglada fajnie.

  2. Wygląda lepiej niż Star Citizen (testowałem ostatnio) który tyle już kasy „przejadł” i nad którym sporo więcej ludzi pracuje. Wiem że nie do końca to ta sama kategoria ale jest blisko.

  3. Gra nie tylko zyskała nowe budowle po ostatniej aktualizacji, ale tez stała sie trudniejsza – bardziej wymagająca. Co moim zdaniem jest na wielki plus. Mam ją od dwóch tygodni i polecam – jak ktoś lubi Arka, to tu będzie się czuł jak w domu. Gra ma o wiele lepsza optymalizacje 🙂

Comments are closed.