I proszę Państwa – konie ruszyły! Od kilku dni, osoby które zdecydowały się zakupić najdroższy pakiet fundatora do Wild West Online, mogą już zagrać w ten tytuł.

Nie jest to jeszcze pełnoprawna gra, a tym bardziej nie są to Alpha testy, bo gdyby były, to dostęp uzyskałyby wszystkie osoby, które zdecydowały się na zakup pakietów fundatorów. Użytkownicy Wild West Online korzystają teraz z uroków Wczesnego Dostępu, który przynajmniej w tej sytuacji, nastąpił wcześniej niż Alpha testy. To wszystko jest bardzo zawiłe i tak naprawdę ma na celu tylko jedno: zmusić zachęcić graczy do wydania jeszcze większej ilości pieniędzy, niż uprzednio planowali.

 

Jakby to nie zwać, oddani fani studia 612 Games mogą już grać w pierwszą wersją Wild West Online i realizować swoje fantazje związane z Dzikim Zachodem. W trakcie wczesnego dostępu, użytkownicy będą mogli wziąć udział w wielu eventach PvP, zbierać surowce, polować oraz wykonywać misje PvE. Oprócz tego gracze mogą szukać ukrytych artefaktów, rabować biednych farmerów, szukać złota, a nawet zostać zastępcą Szeryfa!

Najnowsze notki aktualizacyjne poruszają także kwestię łupów. Umierając jako cywil, gracze tracić będą jedynie posiadane w ekwipunku bryłki złota, natomiast jeśli znajdują się na liście Most Wanted, to po śmierci upuszczą wszystko co mają przy sobie. jeszcze inaczej ma się sprawa z Szeryfami, bo Ci upuszczą swoje rzeczy, tylko wtedy gdy zabici zostaną przez przestępce z listy Most Wanted.

Jeszcze w tym roku Wild West Online udostępnione ma zostać na Steam, a jeśli nie możecie doczekać się by zagrać w te produkcję już teraz, to zostaje Wam zakup najdroższego pakietu fundatora.

1 KOMENTARZ

  1. Nie lubię westernowych klimatów, ale ta gra zapowiada się całkiem miło. Choć niepokoi mnie fakt, że autorzy nie do końca są bystrzy. Chodzi o zestrzelenie cienia. 😉 Bo przecież w istocie gość wcale nie był rozpłaszczony na ścianie namiotu, ale stał gdzieś pomiędzy cieniem a źródłem ognia! Zasady fizyki (optyki), Watsonie! 😉

Comments are closed.