Pamiętacie gdy w październiku opisałam  krótką, ale burzliwą historię Wild West Online? Wydawało się wtedy, że nic i nikt nie jest w stanie uratować tej gry, której premiera zakończyła się fiaskiem. No cóż – myliłam się.

Na ratunek tej produkcji rzucił się Siergiey Titov – człowiek od dawna powiązywany z tą grą, a teraz okazuje się, że jego studio Free Reign Entertainment wykupiło prawa do Wild West Online.

Informacja o tym pojawiła się dziwnym zbiegiem okoliczności w dniu premiery Read Dead Redemption 2, wraz z planami na przyszłość. A są one dość spore.

Nowa wersja Wild West Online działać będzie na dotychczasowych kontach, ale wymagać będzie pobrania klienta bezpośrednio z oficjalnej strony gry, dając graczom dostęp do dwóch trybów: Frontier i Magnificent 5.

Wild West: Frontier będzie typowym trybem survivalowym z nastawieniem na eksplorację, rzemiosło i budowanie. Magnificent 5 natomiast jest obowiązkową wersją battle royale, gdzie 20 drużyn po 5 graczy walczy o łupy i artefakty, a wygrać może tylko jedna z nich.

A jeśli kochacie gry battle royale, to z pewnością ucieszy Was informacja, iż kilkanaście godzin temu ruszyły otwarte beta testy trybu Magnificent 5. Każda zainteresowana osoba może go wypróbować, a dodatkowo posiadacze Wild West Online używać mogą swoich istniejących kont z zachowaną walutą i przedmiotami.

I gdyby jeszcze grało w niego więcej jak 20 osób…

to co – zagracie w Magnificent 5? Bo moja rada to… omijać tę produkcję szerokim łukiem.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFrostpunk dodaje DLC Endless Mode, czyli dwa warianty niekończącej się zimy
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje Dziki Zachód i dynamit
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tompork

niespecjalnie mam zaufanie do wydawcy i pewnie nie zagram. ALe moze jak bede sie wyjatkowo nudzil to sprawdze czy jest to warte uwagi. JESLI W OGOLE ZNAJDZIE MECZ