Firma NVIDIA zaprezentowała unikalne zdjęcie nowej broni, która będzie dostępna na pustynnej mapie w grze PlayerUnknown’s Battlegrounds.

R45 to sześciostrzałowy rewolwer z obrotowym bębnem ładowany amunicją .45 ACP dostępną w grze, wyposażony w szybko-ładowacz w oraz mechanizm celowniczy. Znaleźć go będzie można  wyłącznie na mapie Miramar jako regularną broń i zastąpi R1895, rewolwer z mapy Erangel.

Oprócz tego, na mapie Miramar gracze będą mogli znaleźć jeszcze dwie inne nowe bronie: Win94 oraz obrzyn, a także unikalne pojazdy.

Warto dodać, że PUBG wspiera funkcję ShadowPlay Highlights, która pozwala na automatyczne przechwycenie najlepszych fragmentów gry, między innymi takich jak eliminacja przeciwnika (za pomocą nowego rewolweru) czy też własnej śmierci. By uzyskać najlepsze wrażenia z gry – w rozdzielczości 4K, niezbędne jest posiadanie karty graficznej GeForce GTX 1080 Ti.

PlayerUnknown’s Battlegrounds to jedna z najważniejszych gier PC ostatniego czasu, bijąca rekordy popularności na Steamie – studio PUBG Corp. sprzedało już ponad 24 miliony kopii tej produkcji!

Na koniec miesiąca zapowiedziano zakończenie etapu Early Access i gracze otrzymają wówczas dostęp do nowej pustynnej mapy Miramar oraz szeregu innych nowości.

Poprzedni artykułAbsolver wprowadza nowy tryb PvP i wiele innych nowości
Następny artykułGTA Online dodaje napad: Skok na Koniec Świata
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Shadowplay jest też dobry do nagrywania oszustów podczas gry.

Pikiel

Zgadzam sie z przedmowca. A z racji ze ich jest sporo, to trzeba wiekszy dysk kupic.