Pamiętacie jak w lipcu 2016 roku studio DayBreak Games podjęło decyzje o wycofaniu skórek do H1Z1 ze Steam MarketPlace?

No cóż, czasy się zmieniły i twórcy doszli do wniosku, że chyba trzeba wycofać te zmianę. Zrobiono to w trakcie dzisiejszej aktualizacji i to właśnie jeden z powodów dlaczego serwery wyłaczone były ponad 10 godzin!

Dzisiaj zaktualizowaliśmy H1Z1 o dodatkowe wsparcie społeczności na Steam. Wcześniej mogliście handlować tylko zamkniętymi skrzyniami, ale już teraz wszystkie zbywalne przedmioty z tych skrzynek, razem z wymienialnymi przedmiotami za specjalne eventy oraz rozdawnictwa, mogą być sprzedawane na Steam. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam jeszcze jedną możliwość wyboru unikalnego wyglądu w grze.

Podczas gdy niektóre gry na platformie Steam pozwalają na natychmiastową ich sprzedaż w momencie gdy zostały dodane do ekwipunku gracza, to H1Z1 zachowa bieżący 7-dniowy okres oczekiwania, zanim będzie można zamieścić te skórki na Steam MarketPlace. Pomoże to ochronić graczy przed oszustami, dając wystarczająco dużo czasu na poprawną weryfikację i potwierdzenie statusu konta.

Tylko przedmioty oznaczone jako „treadable” nadają się do handlu, a to które nie mają takiego oznaczenia, pozostaną niewymienialne.

I co myślicie o tej nagłej i niezapowiedzianej zmianie?

Przypominam także, że już dzisiaj wieczorem rozpoczyna się darmowy dostęp do H1Z1 na Steam, który potrwa do 21 grudnia.