Lubicie survivale z domieszką elementów sandboxu i RPG? Jeśli tak, to być może przypadnie Wam do gustu Valnir Rok niemieckiego studia Encurio.

Twórcy reklamują ten tytuł jako grę posiadającą olbrzymi otwarty świat zachęcający do eksploracji, rozbudowany system rzemiosła, możliwość budowania miast, łączenia się w klany i wypowiadania wojny innym klanom.

W Valnir Rok gracz wciela się w wikinga, którego statek rozbija się u wybrzeżu tajemniczej wyspy Valnir. I jak zwykle w tego typu bajkach bywa, jego zadaniem będzie przetrwanie. Za wszelką cenę. Z racji tego, że gra zainspirowana została mitologią nordycką, to na swej drodze użytkownik napotka nie tylko opuszczone wioski, czy też ruiny miast, ale i mitologiczne stworzenia, z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

Valnir Rok zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steam pod koniec września i jeśli interesuje Was tego rodzaju rozgrywka, a nie chcecie wydawać pieniędzy przed sprawdzeniem tej produkcji, to teraz macie szansę.

Od dzisiaj, od godziny 19:00, do czwartku (21 grudnia), możecie przez limitowany czas zagrać w Valnir Rok za darmo! Wystarczy pobrać grę na Steam i można szaleć.

Poprzedni artykułKolejny zwiastun klasy Lahn w Black Desert Online
Następny artykułZimowe niespodzianki w Just Survive