Macie ochotę może zagrać w tytuł wypełniony Wikingami, krwiożerczymi bestiami, zaciętymi klanami walczącymi o ziemię? Jeśli tak, to już niedługo będziecie mogli to zrobić.

Na 26 września zapowiedziano premierę na Steam Early Access kolejnego, sieciowego tytułu łączącego w sobie elementy survivalu i sandboxa – Valnir Rok. W odróżnieniu jednak od survivali wypełnionych zombiakami, ten tytuł pełen będzie walczących Wikingów – oczywiście pod warunkiem, że gracze wcielą się w ich rolę.

W Valnir Rok gracz wcieli się w Wikinga, którego statek rozbija się u wybrzeżu tajemniczej wyspy Valnir. I jak zwykle w tego typu bajkach bywa, zadaniem gracza będzie przetrwanie. Za wszelką cenę. Akcja dziać się będzie na mistycznej wyspie pełnej opuszczonych wiosek i ruin, gdzie na życie gracza czyhać będą nie tylko niebezpieczne bestie, ale zapomniani bogowie. Dodajcie do tego także takie elementy jak: olbrzymi otwarty świat zachęcający do eksploracji, rozbudowany system rzemiosła, budowanie miast, możliwość łączenia się w klany i wypowiadania wojny innym klanom.

Zapowiada się kolejny interesujący tytuł – taki miks pomiędzy Gloria Victis, Life is Feudal, a Conan Exiles. Miejmy nadzieję, że produkcja ta znajdzie swoich fanów.

A Wy – zagracie?

Poprzedni artykułCitadel: Forged with Fire wprowadza Abominacje
Następny artykułSecret World Legends ujawnia tajemnice kryjące się za murem w Tokio