Sieciowy sandbox Valnir Rok, który opowiadać będzie o Wikingach i tajemniczej wsypie wypełnionej magicznymi stworami, przeprowadza w ten weekend, ostatnie zamknięte alpha testy przed debiutem tej produkcji na Steam.

Zgodnie ze słowami ekipy ze studia encurio GmbH, decyzja o kolejnym weekendzie zamkniętych testów była dobrym pomysłem. Dotychczasowe opinie graczy uczestniczących poprzednich testach były dość pozytywne, ale twórcy odkryli kilka poważnych problemów. Podobno udało się je naprawić, a do tego ulepszono także i wydajność Valnir Rok. Przed, zaplanowanym na wtorek debiutem we wczesnym dostępie na Steam, twórcy maja nadzieję naprawić kilka poważnych błędów mających wpływ na rozgrywkę.

Powiem Wam jednak, że o ile lubię – a nawet kocham, survivale i sandboxy, to z tego co dotychczas widziałam, Valnir Rok na razie mnie do siebie nie przekonał. No cóż, za parę dni przekonamy się, jak dużo graczy zainteresowanych będzie pierwszą produkcją, zajmującego się do niedawna tworzeniem stron internetowych, studia encurio GmbH.

A tymczasem zobaczmy krótki film pokazujący rozgrywkę w Valnir Rok w czasie poprzednich zamkniętych testów.

Ktoś z Was jest zainteresowany tą produkcją?

Poprzedni artykułKara za śmierć w Sea of Thieves jest dość unikalna
Następny artykułNowości w Fortnite Battle Royale