Już kilka tygodni temu ekipa studia Battlestate Games zapowiedziała, że wkrótce ruszą otwarte beta testy Escape from Tarkov.

Począwszy do 28 grudnia i przez kolejne kilka tygodni, twórcy tej strzelanki mają w planach przeprowadzanie testów obciążeniowych swoich serwerów, tak aby były one gotowe na przyjęcie sporej ilości nowych graczy. W związku z tym, zaplanowali oni specjalne Noworoczne wydarzenie, umożliwiające dostęp do gry tej części użytkowników, którzy nie mieli szansy jej jeszcze wypróbować. Każda, z losowo wybranych osób, która zarejestrowała się na oficjalnej stronie Escape from Tarkov, otrzyma siedmiodniowy dostęp. Większe szanse na wylosowanie będą mieć ci, którzy zarejestrowali się wcześniej.

Dodatkowo, przez tydzień po uruchomieniu tego wydarzenia, cena pakietów dostępu do Escape from Tarkov zostanie obniżona o 25%.

To nie koniec dobroci, bo każda osoba, która zakupiła jeden z pakietów założycielskich lub też zakupi podczas trwania tego Noworocznego wydarzenia, otrzyma w prezencie dodatkowe wyposażenie w grze, które można będzie odzyskać przez 6 miesięcy po każdorazowym wyczyszczeniu profilu.

Oprócz tego wszyscy użytkownicy, którzy dołączyli do testów przed 28 lipca otrzymają dwa kody dające siedmiodniowy dostęp do gry, którymi mogą się podzielić ze znajomymi. Natomiast osoby, które zakupiły grę przed pierwszymi alfa testami, czyli przed 5 sierpnia, otrzymają dodatkowo kod promocyjny na standardową edycję Escape from Tarkov.

Jeszcze w tym roku ekipa Battlestate Games ma w planach dodać do gry pełna mapę Wybrzeża, nowe bronie i przedmioty, a także nowe mechanizmy rozgrywki takie jak odradzanie i opuszczanie mapy, dynamiczną zmianę rozmiaru broni, system personalizacji wyglądu hełmu oraz ulepszone sloty na osprzęt na głowę, nieśmiertelniki i inne nowości.

Otwarte beta testy Escape from Tarkov rozpocząć się mają na początku 2018 roku, a do tego czasu twórcy obiecali ulepszyć optymalizację gry oraz przeprojektować i ulepszyć niektóre z istniejących mechanik.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Poprzedni artykułFortnite szykuje się na zimowe wydarzenie
Następny artykułNowy zwiastun Monster Hunter: World i… ciekawy pancerz