Studio Zenimax poinformowało, że już od dzisiaj wszyscy gracze The Elder Scrolls Online będą mogli przez kolejne kilka dni cieszyć się tymi samymi bonusami, co posiadacze opłaconej subskrypcji, a posiadacze ESO Plus mogą zdobyć kilka darmowych nagród.

ESO Plus Event

Niezwykle popularny ESO Plus Bonus event startuje już dzisiaj o godzinie 16:00 czasu polskiego i potrwa do 15 stycznia. W tym czasie wszyscy gracze The Elder Scrolls Online zyskają dostęp do bonusów wynikających z posiadania opłaconej subskrypcji. Oznacza to:

  • Pełen dostęp do wszystkich map oraz misji z płatnych rozszerzeń: Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of the Hist, Horns of the Reach, Clockwork City;
  • Dostęp do nielimitowanej torby na surowce;
  • Podwójna ilość miejsca w banku dla wszystkich postaci na koncie;
  • 10% bonus do doświadczenia, zarabianego złota, Crafting Inspiration oraz Trait Research;
  • Podwójna ilość miejsca w domach na meble oraz kolekcje;
  • Możliwość farbowania kostiumów;
  • Podwójna ilość miejsca na kryształy do transmutacji.

Warto przypomnieć, że oprócz tych wszystkich zalet posiadania ESO Plus, osoby opłacające subskrypcję otrzymują także co miesiąc 1500 koron, które mogą wydać w Crown Store.

Aby uruchomić ESO Plus Event należy zalogować się do The Elder Scrolls Online, otworzyć zakładkę Crown Store, wybrać kategorię Featured, po czym kliknąć na ESO Plus Free Trial.

Darmowe skrzynki

Aby pokazać wdzięczność obecnym członkom ESO Plus, w trakcie trwania tego eventu zdobyć oni będą mogli aż sześć darmowych skrzynek Flame Atronach.

Wystarczy, że każdego dnia podczas trwania tego eventu, osoby posiadające aktywne i opłacone ESO Plus (darmowy trial się nie liczy) zalogują się do gry, a za każdy dzień otrzymają jedną skrzynką. UWAGA: Trzeba fizycznie zamknąć grę raz na dobę i uruchomić ją ponownie, aby logowanie liczyło się do nagród.

Skrzynki Flame Atronach rozdane zostaną 18 stycznia.

Ze skrzynek tych użytkownicy The Elder Scrolls Online zdobyć mogą wiele unikalnych nagród, takich jak chociażby wierzchowce, unikalne kostiumy, skórki na postacie i wiele innych rzeczy.

Czy ESO Plus Event zachęci Was do zalogowania się do gry?

Jeśli tak, to który bonus z opłacania subskrypcji do The Elder Scrolls Online przemawia do Was najbardziej: nielimitowana torba na surowce, dostęp do zawartości rozszerzeń, czy może coś innego?

ŹRÓDŁOESO
Poprzedni artykułCzyżby pierwszy materiał filmowy z New World?
Następny artykułNeowiz o lokacjach dla grup w Bless Online
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Hmmm a moze by tak wrocic do TESO? Jak myslicie, warto? Gra ktos jeszcze?

ghoulas

Całkiem sporo ludzi gra. Nie ma problemu z zapisywaniem sie na dungeony, w lokacjach widac ludzi, nie wieje pustkami. Ja tam gram od września i jak na razie swietnie sie bawie choć faktycznie ESO ma fajniejsza cześć single player (questy, storyline) od tej grupowej. Choć mówie to z poziomu czlowieka który nie robi PvP.

ghoulas

Bez plecaka crafterskego to bym chyba umarł. Do tego dostęp do DLC tez jest fajny. Jednak jak ktos nie crafci to niewidze sensu kupowac ESO+ lepiej kase wydac na DLC.