W Bless Online, MMORPG koreańskiego studia Neowiz, gracze znajdą wiele instancji przeznaczonych dla graczy solo, jak i zorganizowanych grup, które przejść będzie można tylko dzięki odpowiedniej strategii i ścisłej współpracy.

W najnowszej informacji zamieszczonej przez przedstawicieli studia Neowiz, przeczytać możemy właśnie o tych lokacjach.

Maja to być miejsca pełne wyzwań i przygód, które po przejściu dadzą graczom poczucie osiągnięcia czegoś ważnego. Oczywiście najbardziej podstawowym powodem eksploracji  tych instancji ma być chęć zdobycia unikalnych przedmiotów, ale ukończenie tego wyzwania razem z przyjaciółmi, z pewnością będzie jeszcze bardziej wartościowym doświadczeniem.

Te zamknięte lokacje, to jedna z mocnych stron Bless Online, bo zaprojektowano je z myślą o strategii i taktyce wykorzystywanej przez każdą klasę.

Miejsca te są ściśle powiązane z fabułą gry, a to oznacza, że gracze będą mogli znaleźć  tutaj ukryte sekrety, a nawet klucze do rozwiązania co niektórych tajemnic. Oprócz tego, każde z nich ma swoje unikalne cechy oraz opowiada ciekawą historię.

Lokacje te zaprojektowane zostały z myślą o graczach solo, grupach kilkuosobowych, a nawet rajdach dla 10 osób.

Co ciekawe, użytkownicy Bless Online będą mogli także znaleźć specjalne zamknięte lokacje, skąd mogą zdobyć będą mogli rzadkie surowce wykorzystywane w rzemiośle.

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością wyczekuję na premierę Bless Online na Steam i mam szczerą nadzieję, że chociaż jeden serwer udostępniony zostanie dla graczy preferujących PvE.