W Bless Online, MMORPG koreańskiego studia Neowiz, gracze znajdą wiele instancji przeznaczonych dla graczy solo, jak i zorganizowanych grup, które przejść będzie można tylko dzięki odpowiedniej strategii i ścisłej współpracy.

W najnowszej informacji zamieszczonej przez przedstawicieli studia Neowiz, przeczytać możemy właśnie o tych lokacjach.

Maja to być miejsca pełne wyzwań i przygód, które po przejściu dadzą graczom poczucie osiągnięcia czegoś ważnego. Oczywiście najbardziej podstawowym powodem eksploracji  tych instancji ma być chęć zdobycia unikalnych przedmiotów, ale ukończenie tego wyzwania razem z przyjaciółmi, z pewnością będzie jeszcze bardziej wartościowym doświadczeniem.

Te zamknięte lokacje, to jedna z mocnych stron Bless Online, bo zaprojektowano je z myślą o strategii i taktyce wykorzystywanej przez każdą klasę.

Miejsca te są ściśle powiązane z fabułą gry, a to oznacza, że gracze będą mogli znaleźć  tutaj ukryte sekrety, a nawet klucze do rozwiązania co niektórych tajemnic. Oprócz tego, każde z nich ma swoje unikalne cechy oraz opowiada ciekawą historię.

Lokacje te zaprojektowane zostały z myślą o graczach solo, grupach kilkuosobowych, a nawet rajdach dla 10 osób.

Co ciekawe, użytkownicy Bless Online będą mogli także znaleźć specjalne zamknięte lokacje, skąd mogą zdobyć będą mogli rzadkie surowce wykorzystywane w rzemiośle.

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością wyczekuję na premierę Bless Online na Steam i mam szczerą nadzieję, że chociaż jeden serwer udostępniony zostanie dla graczy preferujących PvE.

ŹRÓDŁONeowiz
Poprzedni artykułElder Scrolls Online uruchamia ESO Plus Event oraz rozdaje nagrody
Następny artykułPUBG planuje wprowadzić nowe skrzynki oraz zmiany w raportowaniu graczy