Jesteście fanami The Elder Scrolls Online? Lubicie elfy? Jeśli na pytania te odpowiedzieliście „TAK”, to możecie czytać dalej. Jeśli natomiast elfy nie są Waszymi faworytami, to poniższe informacje mogą Was rozczarować.

Summerset, bo tak się zwie zapowiedziany wczoraj kolejny rozdział do The Elder Scrolls Online, skupiać się będzie właśnie na elfach i zamieszkiwanej przez nich wyspie, a zadebiutuje na wszystkich platformach już 5 czerwca.

Summerset to dom wysokich elfów i już niedługo gracze The Elder Scrolls Online będą mogli zwiedzić to przepiękne, ale ponoć śmiertelnie  niebezpieczne miejsce. Oczywiście, to nie wszystkie niespodzianki jakie przygotowało studio ZeniMax, bo do dyspozycji graczy oddane zostaną nowe misje, nowa frakcja, a nawet nowa profesja rzemieślnicza.

Oto najważniejsze nowości, jakie wprowadzone zostaną w dodatku Summerset:

  • Nowy obszar: Wyspa Summerset, której powierzchnia jest znacznie większa niż wyspa Vvardenfell z ESO: Morrowind;
  • Ponad 30 godzin nowej fabuły, skoncentrowanej na historii wokół Daedric rozpoczętej w Orsinium;
  • Psijic Order – tajemniczy zakon Psijic, do którego będzie można dołączyć i nauczyć się nowych umiejętności walki (5 pasywnych, 5 aktywnych plus morphy) związanych z manipulacją czasu;
  • Nowe rzemiosło: tworzenie biżuterii – gracze będą mogli wytworzyć nowe elementy ekwipunku, a do ich dyspozycji oddanych zostanie kilka nowych traitów;
  • Nowe wyzwania dla graczy PvE – 12-osobowy trial Cloudrest, wypełniony potworami z otchłani oraz bossami.

ESO: Summerset można już zamawiać na stronie The Elder Scrolls Online, a w nagrodę za wcześniejszy zakup gracze otrzymają ekskluzywny kostium, peta salamandrę, mapy skarbów, skrzynkę Psijic z losowymi nagrodami oraz zwoje zwiększające ilość zarabianych punktów doświadczenia.

Osoby, które zdecydują się na zakup wersji kolekcjonerskiej otrzymają także statuetkę Mephala, dzienniki Razum-Aar oraz mapę Summerset.

Warto także dodać, że przez limitowany czas, wszystkie osoby które zakupią ESO: Summerset w przedsprzedaży,  otrzymają także dostęp do ESO: Morrowind.

A jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcie przygód związanych z wyprawą na wyspę Summerset, to już teraz można otrzymać misję wprowadzającą, podczas której należy pomów Vanusowi Galerionowi zbadać informacje o tajemniczym proroctwie.

Misję tę otrzymuje się używając Kamień Maga (Mage’s Message Stone), który jest do odebrania za darmo w Crown Store.

I co sądzicie o ESO: Summerset? Bo nie wiem czemu, ale odniosłam wrażenie, iz gracze The Elder Scrolls Online są nieco rozczarowani tą zapowiedzią…

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale wprowadza system powtórek!
Następny artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza tryb eventowy