Już w ten weekend (12-15 stycznia), gracze H1Z1 mogą wziąć udział w kolejnym evencie: Ruletka. Tym razem do zdobycia jest waluta „Czaszki” oraz skrzynka Icebreaker.

W meczach eventowych „Ruletka” gracze pojawiają się na mapie z losową bronią i nielimitowaną amunicją. Wraz z upływem czasu, broń użytkowników zostaje zmieniona.

Zasady:

 • Standardowy mecz Battle Royale, z tą różnicą, że wszyscy gracze zaczynają rozgrywką z tą sama losową bronią i nielimitowaną amunicją;
 • W świecie nie będzie można znaleźć innych broni i amunicji, ale nadal trzeba będzie szukać innych potrzebnych przedmiotów;
 • Przy pewnych progach populacji, obecna broń zostanie usunięta i wszystkim graczom przydzielona zostanie inna, losowa broń.

Nagrody

Rozegranie pierwszego meczu w trakcie eventu nagradza 1000 Czaszek (skulls), za które można zakupić wybrane skórki ze Skull Store.

Bonusowe nagrody za zajęcie miejsc w Top10:

 1. 1x skrzynka Icebreaker
 2. 300 Skulls
 3. 300 Skulls
 4. 300 Skulls
 5. 300 Skulls
 6. 300 Skulls
 7. 300 Skulls
 8. 300 Skulls
 9. 300 Skulls
 10. 300 Skulls

W jaki sposób konkretnie można zdobyć te nagrody? Poprzez dołączenie do specjalnych meczy Eventowych (Menu -> Play -> Events), które to odbywają się w porze największego ruchu i uaktywniają się co 10 minut.

ŹRÓDŁOH1Z1
Poprzedni artykułJust Survive zapowiada ulepszanie baz, kamień i inne poprawki
Następny artykułProject Gorgon już niedługo zadebiutuje na Steam Early Access
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Im on Ecstacy

A kiedy dodadzą coś nowego do skull stora i co będzie nagrodą na koniec tego sezonu bo kasku już niema