Project Gorgon to MMORPG w iście oldschoolowym klimacie, nad którym od kilku lat pracują dwie osoby. To gra zdecydowanie różniąca się od innych obecnych na rynku, chociażby tym, że na wszystko trzeba zapracować.

Wiele osób z pewnością odrzuci grafika, ale uwierzcie mi – w tym wypadku nie wygląd jest najważniejszy, a raczej możliwości, jakie oferuje nam ten tytuł: sprawdzanie włosów NPC’ów, czy nie mają wszy; granie krową i innymi zwierzakami, a każdy z unikalnymi zdolnościami; medytacja, levelowanie własnej śmierci (co też daje bonusy Waszej postaci!), zabijanie przeciwników pytaniem „Powiedz mi co nieco o Twojej matce” i wiele innych rzeczy, o których nie pamiętam w tej chwili 🙂

Co ciekawe, to w przeciwieństwie do innych wczesnych dostępów, za które to trzeba zapłacić by móc zagrać, w Project Gorgon można zagrać za darmo – przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Owszem, aby wesprzeć twórców można zakupić jeden z pakietów, ale nie jest to obowiązkowe.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tej produkcji (za darmo), to jest to Wasza ostatnia szansa! Już w lutym Project Gorgon zadebiutuje na Steam Early Access i wówczas trzeba będzie zapłacić by móc zagrać. Pierwsze Steam’owe testy już trwają.

Poprzedni artykułWeekendowy event w H1Z1: Ruletka
Następny artykułARK: Survival Evolved ulepsza starsze stworzenia