Rok 2018 zapowiada się naprawdę interesująco dla Fortnite Battle Royale! Już w przyszłym tygodniu mapa tego trybu zostanie poprawiona i pojawią się nowe lokacje, w tym miasto oraz kopalnia.

Najbliższa aktualizacja wprowadzi do gry kilka nowych lokacji w zachodniej części mapy, wliczając w to opuszczony motel oraz złomowisko. Oprócz tego w grze pojawi się nowe miasto oraz kopalnia.

Twórcy podzielili także mapę na bardziej zróżnicowane i unikalne wyglądające regiony. Dla przykładu „bagno będzie bardziej bagniste, góry bardziej górzyste”.

Przyszłotygodniowa aktualizacja usunie także z trybu Battle Royale niezmiernie popularne świąteczne drzewka i skrzynie ze skarbami, jakie można było znaleźć w ich okolicy. Nie ma jednak co się martwić o to, że na mapie będzie teraz mniej skarbów do znalezienia. Wręcz przeciwnie. Wraz z nowymi lokacjami, jakie pojawią się w grze, twórcy dodają także znacznie więcej skrzyń ze skarbami oraz pojemników z amunicją. Celem ekipy z Epic Games jest upewnienie się, że łupy są rozłożone równomiernie i w meczu nie będzie zbyt wiele rzeczy z rzadszych poziomów.

Jak zwykle, gracze Fortnite Battle Royale spodziewać się także wielu innych poprawek oraz usprawnień.

I jak Wam się podobają te zapowiedzi?

Poprzedni artykułThe Division zapowiada kolejne globalne wydarzenie: Zasadzka
Następny artykułNowe bazy, LMG i mnóstwo innych zmian w PlanetSide 2