Walentynki zawitały także do Black Desert Online. W tym roku twórcy dostarczyli graczom kilka cudownie słodkich wydarzeń, umożliwili zakup świeżo wyciśniętych napojów, naprawili kilka niesfornych NPC oraz wprowadzili wiele zmian klasowych.

Do Black Desert Online zawitało kilka Walentynkowych eventów:

  • Miłość w Butelce zachęca graczy do wyłowienia miłosnej wiadomości podczas wędkowania;
  • Czekoladowa Zabawa to nic innego jak zdobywanie kakao z pokonanych potworów i przerabianie go na ciasto;
  • Wyślij Miłosny List to nic innego jak wysyłanie listu do innego gracza, za wysłanie którego otrzymuje się nagrody.

Oprócz tego wydawca gry zwiększył szansę na wypadnięcie Hard oraz Sharp Black Crystal Shard, umieścił ekspertów ogni sztucznych w miastach oraz rozpoczął konkurs związany z Walentynkowymi zdjęciami z Black Desert Online.

Dodatkowo wprowadzono wiele zmian w umiejętnościach klasowych, dodano nowe pakiety dla graczy zwiększające ciężar jaki może dźwigać postać oraz dodano wiele nowych przedmiotów do Pearl Shop. A do tego Czarnego Ducha wysłano do dentysty, który był na tyle dzielny, by rozjaśnić mu zęby!

Warto wspomnieć także o kolejnym elemencie Pay-to-Win, który pojawił się w Pearl Shop wraz z wczorajszą aktualizacją: Blessing of Kamasylve. Przedmiot ten o 20% zwiększa szansę na otrzymanie większych łupów z pokonanych przeciwników. Najsmutniejsze jest to, że dwa lata temu jeden z Community Manager’ów Black Desert Online obiecywał, iż tego typu przedmiotów nie będzie można kupić w zachodniej wersji gry. Jak się można domyśleć, wielu graczy nie jest zadowolonych z tego obrotu sprawy.

A tymczasem do koreańskiej wersji Black Desert Online dodano nowego peta…

ŹRÓDŁOKakao Games EU
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje świątynki i granat impulsowy
Następny artykułConan Exiles szykuje się do premiery, rezygnuje z czarnoksięstwa, wierzchowców i osad
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Gra do mnie osobiscie nie trafia ale smieszy mnie jak najwiekso „obroncy” BDO mowiacy ze gra nie jest P2W chwala sie kilka postów pozniej ile to tyśiaków na gre wydali bo inaczej by byli do tyłu 😀

Marek Szubert

Ja traktuje tą grę tylko jako zabawę pve i nie czuję p2w bo jak ktoś mocniejszy chce się wyżyć to mu najzwyczajniej zwiewam. Gra wygląda świetnie i ma ogromny żyjący otwarty świat.