Wielkie zmiany nadciągają do H1Z1. Na dzisiejszą noc i pół jutrzejszego dnia zapowiedziano przerwę w dostępie do gry, a w tym czasie twórcy wprowadzą mnóstwo nowości i zmian obejmujących rankingi, punktacje, progresje konta, nagrody za zwycięstwa i wiele innych rzeczy.

I o ile oficjalne notki aktualizacyjne zamieszczone zostaną przez ekipę H1Z1 dopiero za kilka godzin, to już teraz wiadomo, że aktualizacja ta z pewnością zmieni oblicze tej gry. Czy zmiany te uratują H1Z1? Czas pokaże…

A tymczasem w plikach serwera testowego znaleziono ciekawe informacje. Wygląda na to, że ekipa H1Z1 pracuje nad nowym trybem, który już w niedługim czasie może (ale nie musi) zostać udostępniony graczom: H1Z1 Auto Royale.

Podobnie jak i w przypadku standardowego trybu Battle Royale, także i tutaj wygrywa ostatni żywy na mapie. Tyle, że w tym przypadku chodzi o pojazd.

W trybie tym cała drużyna znajdzie się w jednym pojeździe, którego nie będzie mogła opuścić i będzie musiała zrobić wszystko co możliwe by przechytrzyć przeciwników i przeżyć. Gracze będą mogli zamienić się miejscami z kierowcą, a także podnieść i użyć wiele przedmiotów o bardzo interesującym działaniu. Oto przykład niektórych z nich:

  • metalowa klatka – zmniejszają obrażenia zadawane przez kolizję, a pojazd nie zostaje spowolniony podczas jechania przez zniszczalne przeszkody;
  • wyrzucenie miny z pojazdu, która uzbraja się po 2 sekundach i wybucha gdy jakiś pojazd znajdzie się w odległości 5m;
  • poprawa prowadzenie i szybkości pojazdów w wodzie;
  • turbo-paliwo pozwalające użyć boost;
  • zestaw naprawczy do pojazdów – możliwość naprawy 50% HP pojazdu przez 30 sekund;
  • gaśnica przeciwpożarowa – wytwarza zasłonę dymną za pojazdem;
  • śliski olej – możliwość znacznego zwiększenia prędkości przez 20 sekund kosztem przyczepności;
  • przeciwpancerne okna – redukcja obrażeń otrzymywanych przez pasażerów o 50%.

I co myślicie o tym trybie? Chcielibyście aby pojawił się w H1Z1?

2 KOMENTARZE

Comments are closed.