Pamiętacie może jeszcze taką grę jak Defiance? Swego czasu była to jedyna produkcja, która łączyła w sobie fabułę z gry sieciowej oraz tą z serialu telewizyjnego. Niestety, Defiance nie przyciągnął takich tłumów jak się spodziewano, chociaż według mnie jest naprawdę wyjątkowym tytułem zasługującym na uwagę.

No cóż, wygląda na to, że studio Trion World nie poddało się i będzie walczyć o swoją flagową produkcję. Odświeżona wersja, która zadebiutować ma już latem – Defiance 2050, to nie tylko znacznie ulepszona grafika, ale i wiele nowych systemów oraz usprawnień, jakie wprowadzone zostaną do gry.

Strzelanka Defiance 2015 wydana zostanie w modelu biznesowym Free-to-Play z mikropłatnościami, na PC, PS4 oraz Xbox One. Tytuł oferować będzie interesującą fabułę oraz rozgrywkę znaną w dużej mierze z pierwszej części, ale zostanie ona nieco zmieniona.

Gracze nadal będą walczyć o przetrwanie, odkrywać tajemnice San Francisco oraz brać udział w olbrzymich walkach, ale w grze pojawi się także kilka nowości. Dzięki ulepszonemu silnikowi gry, twórcy znacznie ulepszą grafikę, a dodatkowo na podstawie opinii graczy wprowadzonych zostanie kilka zmian w mechanice gry, w tym nowysystem klasowy, znaczne zmiany w itemizacji, zdolnościach i progresji postaci.

Dotychczasowi użytkownicy zachować będą mogli unikalne tytuły oraz odblokują unikalne nagrody w Defiance 2050, ale niestety – z powodu tak wielu zmian, nie będą w stanie przenieść swoich postaci.

Więcej informacji na temat zapowiadanych zmian pojawić się ma w nadchodzących tygodniach, natomiast już teraz możecie zapisać się do beta testów Defiance 2050.

Zabawne jest to, że od jakiegoś czasy zastanawiam się nad ponownym zalogowaniem do Defiance, a teraz będę mieć powód 😀

ŹRÓDŁOTrion Worlds
Poprzedni artykułCitadel: Forged with Fire zapowiada Ligę Latających Mioteł
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje karabin myśliwego oraz nową lokację