Studio Digital Extremes ma olbrzymie plany względem Warframe w 2018 roku. Oczywiście na ujawnienie tych największych nowości poczekać musimy do TennoCon 2018, które to zapowiedziane zostało na lipiec, to już niedługo do gry trafi kolejna darmowa aktualizacja: Shrine of Eidolon.

Nie ujawniono jeszcze daty wprowadzenia tej aktualizacji, ale już teraz wiadomo jakich zmian i nowości mogą oczekiwać gracze Warframe. I nie ze wszystkich są oni zadowoleni.

Zacznijmy od Plains of Eidolon, gdzie przebudzą się dwa kolejne monstra: Gantulyst, dzierżący olbrzymi głaz i atakujący potężnymi wiązkami energii, oraz Hydrolyst, toksyczna bestia zapowiadająca zbliżającą się katastrofę naturalną. Pokonanie tych nowych przeciwników, nagradzać będzie graczy transmuterami Riven służącymi do przerobienia czterech modów Riven na zupełnie nowy.

To nie koniec jeśli chodzi o nowości, bo wraz ze Shrine of Eidolon, zwiedzanie Plains of Eidolon będzie znacznie łatwiejsze. A to wszystko dzięki możliwości porwania i korzystania z pojazdu Dargyn.

Oprócz tego, studio Digital Extremes zapowiedziało olbrzymi balans pancerzy oraz broni dostępnych w Warframe.

Wszystkie statystyki oraz umiejętności poszczególnych egzoszkieletów łączą się w unikalną klasę, która oferuje graczom zarówno te mocne strony, jak i te słabsze. Przy 34 klasach (i 35 w drodze), Tenno może odkryć, że nie ma wyzwania, którego nie byłby w stanie pokonać wykorzystując swój arsenał. Niektóre egzoszkielety służą do wielu rzeczy, podczas gdy inne radzą sobie znakomicie tylko w określonych okolicznościach.

Lista nadchodzących zmian jest naprawdę olbrzymia, a do tego zawiera mnóstwo klipów i ponad 100 stron opinii od graczy. Nie wszyscy są zadowoleni z tych zmian, także zerknijcie na forum, aby zobaczyć jakich zmian możecie się spodziewać.

Kontrowersyjne zmiany w egzoszkieletach to nie jedyna rzecz, jaka nadciąga. Studio Digital Extremes ma w planach także zbalansować bronie. W planach jest aby te najpopularniejsze i o najwyższej skuteczności zostały niezmienione, podczas gdy resztą będzie mieć ulepszone statystyki, tak aby je wszystkie wyrównać. Poprawki te nie będą dotyczyć broni typu beam oraz Conclave, a także nie wypłyną na modyfikacje Riven. Więcej informacji na temat planowanych zmian znajdziecie na forum Warframe.

Warto dodać także, że zapowiedziane modyfikacje pancerzy i broni w Warframe, nie są wersją ostateczną, a to oznacza, że na podstawie opinii graczy co niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.

I jak Wam się podobają te zapowiedzi?

ŹRÓDŁODigital Extremes
Poprzedni artykułAmnestia dla graczy ARK: Survival Evolved wykorzystujących exploit od 2015 roku!
Następny artykułWalentynkowa aktualizacja w Fortnite Battle Royale