Osoby zainteresowane koreańskim MMORPG od studia NeoWiz – Bless Online, z pewnością ucieszą nowe informacje związane z premierą tej gry na Zachodzie. Twórcy opublikowali nowy zwiastun gry, a także zapowiedzieli datę premiery na Steam.

Zgodnie z informacjami podanymi przez studio NeoWiz, Bless Online zadebiutuje na Steam już w maju, jako tytuł Buy-to-Play. Oznacza to, że gracze będą musieli zapłacić za Bless tylko raz i uzyskają dostęp do całej zawartości bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy.

Trzeba powiedzieć, że świat Bless Online wygląda naprawdę przepięknie i tylko szkoda, że NeoWiz nie zdecydował się podać nieco dokładniejszej daty premiery niż „maj”…

Już jutro zadebiutuje także nowa wersja oficjalnej angielskojęzycznej strony Bless Online, na której gracze znajdą wiele przydatnych informacji o grze, a także najważniejsze ogłoszenia i zapowiedzi specjalnych wydarzeń.

14 KOMENTARZE

 1. Witam. Ktoś myśli nad tym tytułem żeby pograć? ostatnio mam mało czasu na grę ale nie ukrywam że czekam na Blessa a i model b2p mi się spodobał może nie skończy się jak w AA.

   • To chyba ja…? widzę że jednak zainteresowanie jest bleesem… dobrze. A i stara gwardia z AA też jest… dobrze. Zapowiada się fajny maj.?

    • Na blessa to trafilem przypadkiem. Co słychać po latach? Gdzie teraz gracie? jak się można z wami skontaktować? bo mi wszystkie drogi przepadły. Jak możesz to napisz do mnie na gmail. Adres mam taki sam jak nick tutaj 🙂

 2. Ehhh człowiek dostaje nowy serwer Archeaga, myśli „spoko przed Blessem będzie co robić bo szybko tego nie wydadzą” a oni dają datę premiery na maj…
  Ale w sumie jestem zaskoczony, że tak szybko, osobiście obstawiałem CBT na czerwiec i start wrzesień/październik, a tu start jeszcze wcześniej i to „całej” gry bez CBT.

  • właśnie startuje w Early Access w maju wiec nie wiadomo jak to będzie na koniec wyglądać I kiedy oficjalny start.

    • A ok. Czyli standardzik. Nazwijmy start EA zeby z błędów sie nie tłumaczyć. No cóż i tak poczekam nie napalam się, zobacze ile ludzi bedzie po miesiącu ciągle grać.

     • Pewnie tak, ale no my będziemy zaczynać na start, nie chcemy być w tyle za wszystkimi innymi gildiami.

 3. No i patrzac na hype jaki sie zrobił wsród graczy chyba odpuszczę. Poczekam aż stanieje do 5Euro i wtedy sprawdzę jak to wygląda. Napalone „dzieciaki” już wtedy zrezygnują z gry i będzie wiadomo czy warto się w to zagłebiać na dłużej.

 4. Szczerze to mam tylko nadzieję że niczego nie spieprza i ze gra zapewni nam dobra zabawę na długie miesiące… wiec czekam Kinyu na wszystkie newsy ?

 5. Pewnie spróbuję do pierwszego większego grindu, No i edytor postaci fajniejszy niż w Black Desert.

Comments are closed.