Osoby zainteresowane koreańskim MMORPG od studia NeoWiz – Bless Online, z pewnością ucieszą nowe informacje związane z premierą tej gry na Zachodzie. Twórcy opublikowali nowy zwiastun gry, a także zapowiedzieli datę premiery na Steam.

Zgodnie z informacjami podanymi przez studio NeoWiz, Bless Online zadebiutuje na Steam już w maju, jako tytuł Buy-to-Play. Oznacza to, że gracze będą musieli zapłacić za Bless tylko raz i uzyskają dostęp do całej zawartości bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy.

Trzeba powiedzieć, że świat Bless Online wygląda naprawdę przepięknie i tylko szkoda, że NeoWiz nie zdecydował się podać nieco dokładniejszej daty premiery niż „maj”…

Już jutro zadebiutuje także nowa wersja oficjalnej angielskojęzycznej strony Bless Online, na której gracze znajdą wiele przydatnych informacji o grze, a także najważniejsze ogłoszenia i zapowiedzi specjalnych wydarzeń.

14 KOMENTARZE

  1. Witam. Ktoś myśli nad tym tytułem żeby pograć? ostatnio mam mało czasu na grę ale nie ukrywam że czekam na Blessa a i model b2p mi się spodobał może nie skończy się jak w AA.

  2. Ehhh człowiek dostaje nowy serwer Archeaga, myśli „spoko przed Blessem będzie co robić bo szybko tego nie wydadzą” a oni dają datę premiery na maj…
    Ale w sumie jestem zaskoczony, że tak szybko, osobiście obstawiałem CBT na czerwiec i start wrzesień/październik, a tu start jeszcze wcześniej i to „całej” gry bez CBT.

  3. No i patrzac na hype jaki sie zrobił wsród graczy chyba odpuszczę. Poczekam aż stanieje do 5Euro i wtedy sprawdzę jak to wygląda. Napalone „dzieciaki” już wtedy zrezygnują z gry i będzie wiadomo czy warto się w to zagłebiać na dłużej.

  4. Szczerze to mam tylko nadzieję że niczego nie spieprza i ze gra zapewni nam dobra zabawę na długie miesiące… wiec czekam Kinyu na wszystkie newsy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here