Gracze ARK: Survival Evolved na PC doczekali się kolejnej runda poprawek związanej z ulepszaniem najstarszych – i niedocenianych przez graczy, stworzeń zamieszkujących tę niebezpieczna wyspę. Gracze na konsolach, będą musieli poczekać na ta aktualizację do kwietnia.

Tym razem ekipa ARK ulepszyła modele, a także zmieniła lub dodała nowe umiejętności dla pięciu stworzeń: Argentavis, Parasaur, Raptor, Sarcosuchus, Spinosaur oraz Triceratops.

Potężny Argentavis ma od teraz możliwość noszenia dwóch stworzeń, a także regeneruje życie żywiąc się ciałami pokonanych przeciwników. Najciekawszą zmiana jest jednak siodło, które może teraz służyć jako stół do wytwarzania co niektórych przedmiotów.

Parasuar otrzymał umiejętność głośnego ostrzegania przed znajdującymi się w okolicy zagrożeniami, a także jest w stanie przestraszyć mniejszych drapieżników.

Raptor otrzymał nowe animacje, ulepszony model, a także umiejętność przypilania na chwilę przeciwnika do ziemi oraz buff stada, który zwiększa odporność na obrażenia oraz szybkość ataku.

Spinosaur otrzyma spore bonusy gdy będzie w wodzie, takie jak na przykład od poruszania, czy leczenia. Oprócz tego może poruszać się na dwóch lub czterech łapach. W przypadku pierwszej pozycji, to zapewnia mu ona mocniejsze ataki, a ta druga szybsze poruszanie.

ARK: Survival Evolved już dostępny na mobilkach!

Najwięcej zmian zaszło chyba jednak u Sarco. Nie tylko ma on nowy ulepszony model i animacje, ale otrzymał kilka nowych ataków: może łapać przeciwnika i się z nim tarzać, atak z wyskoku, atak o 180stopni. To nie wszystko, bo w wodzie można go użyć jako tratwa, a do tego odstrasza piranie.

Zgodnie ze słowami twórców ARK: Survival Evolved, w najbliższych planach mają naprawę błędów oraz prace związane z ulepszeniem rozgrywki i optymalizacją gry.

1 KOMENTARZ

  1. Podoba mi się nowy wygląd Argentavisa. W ostatnim czasie często z nich korzystam i jest to zmiana na lepsze. Z pozostałych albo nie korzystam wcale, albo nie zwracam na nie uwagi gdy biegają dziko więc ciężko mi oceniać.

Comments are closed.