Po dość niefortunnym starcie oraz licznych ulepszeniach w ostatnim czasie, The Division w końcu zaczęło ponownie przyciągać graczy. Nie ma więc co się dziwić, że studio Massive Entertainment rozpoczęło prace nad kolejna odsłoną tej strzelanki.

Komunikat informujący o rozpoczęciu prac nad sequelem do The Division opublikowany został na niemieckiej stronie giełdowej, przez dyrektora kreatywnego Massive Entertainment, Julian Gerighty.

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczęliśmy prace nad Tom Clancy’s The Division 2. Prace prowadzone są głównie przez Massive Entertainment we ścisłej współpracy ze studiami Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucjharest oraz Ubisoft Shanghai.

The Division 2 powstawać będzie na ulepszonej wersji silnika Snowdorp, który pomoże nam zrealizować nasze ambicje związane z tym tytułem. Co ważniejsze,  całe doświadczenie zgromadzone przez nas w ciągu ostatnich dwóch lat znajdzie swoje odzwierciedlenie w tej kontynuacji, aby wszystko poszło tak jak powinno.

W komunikacie przeczytać także możemy o aktualizacjach nadchodzących do oryginalnej wersji gry, w tym ulepszeniu wydajności dla Xbox One.

Ale to nie koniec. The Division trwa. Po eventach związanych z dwuleciem gry, mamy zamiar wprowadzić dwie nowe aktualizacje do The Division. Dodane zostaną także dwa zupełnie nowe wydarzenia globalne, więcej misji legendarnych, oraz aktualizację dla Xbox One X, dzięki której użytkownicy będą mogli ponownie odkryć piękno Nowego Yorku […]

Nie wiem jak Wy, ale ja z jednej strony się cieszę, a z drugiej jest mi smutno. Lubię obecne The Division i miałam jednak nadzieję, że Ubisoft nie porzuci tej gry, a tymczasem zbyt wielu nowości nie ma co się już spodziewać…

A co Wy o tym sądzicie?

4 KOMENTARZE

  1. Na pewno tym razem nie namówią mnie na kupno preordera 🙂 Poza tym, może graficznie będzie prezentować się tak jak na zwiastunach z 2014r. 😛

    • Ja natomiast biorę w ciemno. Po początkowym problemach to chyba jedyna gra Ubishitu na której się nie zawiodłem 😛

Comments are closed.