To była tylko kwestia czasu kiedy studio Epic Games, twórcy mega popularnego trybu Battle Royale w Fortnite, zdecyduje się podbić serca użytkowników mobilek. I ku mojemu zaskoczeniu, stanie się to szybciej niż zakładałam.

Fortnite Battle Royale zawita na urządzenia mobilne już wkrótce! To będzie dokładnie ta sama gra jaką znacie z PC, Mac, PlayStation 4 oraz Xbox One. Ta sama rozgrywka, ta sama mapa, taka sama zwartość i także co tygodniowe aktualizacje.

To nie koniec dobrych informacji, bo dzięki Sony, Fortnite Battle Royale będzie wspierać crossplay pomiędzy PC, Mac, PS4, iOS i Android! Oznacza to, że na gracze różnych urządzeniach będą mogli zagrać razem.

Wierzymy, że to przyszłość naszych gier. Ta sama gra na wszystkich platformach. Jakość grafiki z konsoli. Graj kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Już w najbliższy poniedziałek, 12 marca, rusza specjalny Invite Event dla iOS na oficjalnej stronie gry: fortnite.com. Pierwsze zaproszenie wysyłane będą niedługo po tym wraz z linkiem do pobrania gry z App Store. Jeśli nie otrzymacie zaproszenia od razu, to sie nie martwcie, bo w nadchodzących miesiącach studio Epic Games regularnie będzie dodawała kolejnych graczy.

Gracze, którzy otrzymają zaproszenia do pierwszych testów mobilek z systemem iOS, dostaną także kody dostępu dla znajomych.

Udział w tym evencie (teście) będą mogły wziąć osoby posiadające co najmniej iPhone 6S / SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 z połączeniem internetowym.

Rewelacyjny pakiet Startowy dla Fortnite Battle Royale

Wsparcie dla Androidów pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

I co o tym myślicie?


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554