Jeśli gracie w The Division, to zarezerwujcie sobie nieco więcej czasu na tę grę po 12 kwietnia. Na ten dzień właśnie zapowiedziano kolejną aktualizację, która doda dwie nowe misje na poziomie legendarnym, ulepszenia graficzne dla Xbox One X oraz dwa nowe globalne wydarzenia.

Wygląda na to, że będzie to jedna z ostatnich aktualizacji, jakie trafia do The Division, gdyż w tej chwili twórcy skupiają się na pracach nad zapowiedzianym niedawno sequelem. Więcej informacji na temat The Division 2 ujawnionych ma zostać podczas odbywającej się w czerwcu konferencji E3.

Wracając to nowości jakie wprowadzi aktualizacja 1.8.1 do The Division. Na początek dwa nowe globalne wydarzenia: Blackout oraz Onslaught. Pierwsze z nich zadebiutuje jeszcze w kwietniu, a kolejne w maju.

  • Blackout – Agenci wyposażeni są w amunicję porażającą (shock), która ogłusza przeciwników. Strzelanie lub przemieszczanie się buduje wielkość ładunku, a im większy ładunek, tym większe obrażenia zadawane przeciwnikom.
  • Onslaught – Prócz normalnych obrażeń, Agenci zadają także przeciwnikom dodatkowe w postaci krwawienia, podpalenia, gazowych. Przeładowanie broni zmienia efekt.

Jak zwykle, w trakcie globalnych wydarzeń, gracze będą mogli zdobyć nowe osiągnięcia oraz maski.

Ponadto do gry wprowadzone zostaną zmiany związane ze zdobyciem egzotycznych oraz zestawów tajnych wyposażenia.

Zacznijmy od tego, że handlarze sprzedawać będą nową skrzynkę z tajnymi zestawami, po otworzeniu której, gracz otrzyma co najmniej jeden element tego wyposażenia. Prócz tego zmienione zostaną skrzynki i handlarz z globalnego wyposażenia, które od tej pory powiązane będą z danymi setami tajnych zestawów. Zwiększone zostaną także szanse na otrzymacie tajnych zestawów z misji legendarnych, a do tego po zabiciu bossów w otwartym świecie gracze będą mieć szanse otrzymać przedmiot egzotyczny.

Więcej informacji dotyczących planowanych zmian związanych ze zdobyciem przedmiotów egzotycznych oraz setów tajnego wyposażenia, znajdziecie tutaj.

I co myślicie o tej aktualizacji? Zagracie w The Division po jej wprowadzeniu?

ŹRÓDŁOUbisoft
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dostępny dla wszystkich posiadaczy iOS!
Następny artykułFortnite Battle Royale wprowadzi giftowanie skórek!