Przypominacie sobie, jak w zeszłym roku pisałam o Will to Live Online? Jeśli interesują Was postapokaliptyczne klimaty, to ta wieloosobowa strzelanka sieciowa z elementami RPG zadebiutowała wczoraj na Steam Early Access.

Gracze trafiają do świata wypełnionego mutantami oraz tajemniczymi anomaliami. Cel jest prosty: wystarczy przetrwać, połączyć siły z innymi graczami, zająć terytoria, wspólnie stawić czoło przemierzającym ten świat super-mocnym przeciwnikom oraz innym frakcjom.

Zgodnie se słowami twórców, studia AlphaSoft LLC, przetrwanie w Will to Live ma być prawdziwym wyzwaniem. Do dyspozycji graczy oddano cztery klasy, a każda z nich ma dostęp do unikalnych broni oraz wyposażenia. Postacie muszą nie tylko spać, jeść, wytwarzać potrzebne przedmioty, ale także i walczyć z licznymi przeciwnikami. Bitwy toczyć się będą nie tylko pomiędzy graczami i przeciwnikami NPC, ale także i klanami oraz frakcjami walczącymi o terytoria i zasoby.

Twórcy Will to Live Online maja bardzo ambitne plany jeśli chodzi o rozwój tej gry. Już w tej chwili do dyspozycji graczy oddano kilkanaście lokacji, wliczając w to podziemne, a do tego w świecie tym znaleźć można ponad 100 misji, których ukończenie zająć ma ponad 100 godzin. A to dopiero początek.

Trzeba powiedzieć, że Will to Live Online zapowiada się interesująco, ale przed studiem AlphaSoft LLC jeszcze wiele pracy.

Poprzedni artykułCrossout dodaje tryb Battle Royale
Następny artykułDostęp do Aren PvP w ESO dla wszystkich, Morrowind w Crown Store