Dwa dni temu na Steam Greenlight pojawiła się gra, która może zainteresować fanów post-apokaliptycznych klimatów – Will to Live Online.

Zanim jednak zaczniecie marudzić: „bleh… kolejny survival…„, to tym razem czeka Was niespodzianka.

Zgodnie zamieszonymi informacjami, produkcja ta ma być pełnowymiarowym MMORPG, z wielkim otwartym światem wypełnionym mutantami i licznymi strefami z anomaliami. Gracze znaleźć mają tutaj także bossy rajdowe, kopalnie, jaskinie oraz lokacje przeznaczone na grupę. Twórcy gry wspominają także kilka rywalizujących ze sobą frakcji, cztery klasy postaci z unikalnymi umiejętnościami oraz liczne broniach wraz z możliwością ich modyfikacji.

Will to Live ma być tytułem Buy-to-Play. Niestety, na ten moment nie wiadomo kiedy ewentualnie zostanie ona udostępniona użytkownikom Steam. Zakładam jednak, że za jakiś czas, tytuł ten pojawi się we wczesnym dostępie.

Poniżej zamieszczam pierwszy zwiastun oraz kilka zdjęć z gry.

I co sądzicie – Will to Live ma szansę zaistnieć, czy też niekoniecznie? Jeśli o mnie chodzi, to jestem nieco sceptycznie nastawiona, ale z pewnością będę obserwować ten tytuł…

5 KOMENTARZE

  1. „Zanim jednak zaczniecie marudzić: „bleh… kolejny survival…„,” OMG kolejny survival <3 czlowiek nie wie na co sie decydowac tyle ich wychodzi jak grzybow po deszczu! 😀

  2. O matko, wygląda jak kolejny rosyjski survival wyglądający jak kupa, który wejdzie do Early Access i jego rozwój się zatrzyma.

    Było już takich sporo.

Comments are closed.