Do niedawna aby móc zwiedzić całe Tamriel, trzeba było zakupić The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited oraz ESO: Morrowind. Jednak wraz z premierą ESO: Summerset oraz darmową aktualizacją 18, studio ZeniMax zmieni zasady dostępu do Morrowind oraz Aren PvP.

Niektóre z tych zmian są już wprowadzane, a na inne trzeba będzie poczekać do czasu premieru dodatki ESO: Summerset.

Dla posiadaczy ESO: Morrowind, nic się nie zmieni. Natomiast posiadacze podstawowej wersji The Elder Scrolls Online otrzymają za darmo dostęp do wszystkich Aren PvP (Battleground). Jeśli chodzi zaś o rozszerzenia Morrowind, to jego zawartość udostępniona zostanie w Crown Store i gracze będą mogli zakupić ją za Korony. To nie wszystko, bo dostęp do wyspy Vvanderfell wraz z fabułą dodany zostanie także do subskrypcji ESO Plus, podobnie jak to jest w przypadku innych DLC.

Oprócz tego, klasa Warden także udostępniona zostanie w Crown Store jako osobne ulepszenie do zakupu.

Tak jak wspominałam, zmiany te wejdą w życie wraz z rozszerzeniem ESO: Summerset, którego to premiera zaplanowana została na 5 czerwca na PC, Xbox One, PS 4 i Mac.

Poprzedni artykułPostapokaliptyczne Will to Live Online już dostępne na Steam!
Następny artykułDayZ dostanie nowy silnik, wersja na Xbox do końca roku
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia Sieniarska

„premiera zaplanowana została na 5 czerwca na PC, Xbox One, PS 4 i Mac.” Premiera dla PC będzie 21 maja, a nie 5 czerwca 🙂