Na kilka godzin przed oficjalnym startem nowych serwerów Fresh Start w ArcheAge, studio Trion po raz kolejny zawiodło swoich najwierniejszych fanów. Wygląda na to, że wydawca tej gry na Zachodzie, mimo wcześniejszych zapowiedzi iż na nowych serwerach nie będzie elementów P2W, zdecydował się takowe wprowadzić do sklepu.

Niektóre z wątpliwych przedmiotów jakie pojawiły się w sklepie obejmują takie rzeczy jak najlepsze piżamy i łóżka regenerujące labora, artykuły konsumpcyjne pomagające w levelowaniu postaci i walce, oraz charmy do ulepszania sprzętu.

Jak się można tego było spodziewać, społeczność ArcheAge nie przyjęła zbyt dobrze tej zmiany i żąda od Trion Worlds usunięcia tych przedmiotów z Fresh Start serwerów.

Czy Trion ulegnie? Śmiem wątpić, jakby nie patrzeć z pewnością wiedzą, co się sprzedaje najlepiej.

Na serwery ArcheAge wprowadzana jest właśnie aktualizacja 4.5 i zgodnie z zapowiedzią twórców gry, serwery udostępnione zostaną graczom o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Aktualizacja 4.5: Legendy Powracają

Ktoś z Was ma zamiar po raz kolejny próbować swoich sił na serwerach Fresh Start?

4 KOMENTARZE

  1. Trion zawiódł graczy… No nie może być! Ale ubaw musieli mieć ci wszyscy ludzie z priva, którzy sprzedawali swój gear przed FS żeby zarobić na dobry początek tylko po to by odbić się od Trionowego P2W. No nikt się tego nie miał prawa spodziewać.

Comments are closed.