Do 16 kwietnia gracze The Elder Scrolls Online mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, podczas którego świętować będą kolejna rocznicę od czasu premiery tej gry. To już cztery lata Pani i Panowie – jak ten czas szybko leci…

Pamiętam jak wczoraj, dzień premiery. Multum ludzi, zachwyty wyglądem, a potem rozczarowanie, gdy okazało się, że może i ZeniMax zrobił wspaniale wyglądające MMORPG, ale dla graczy solo. Fazowanie było najgorszym pomysłem, na jaki można było wpaść. Po dwóch tygodniach przestałam grać, tak bardzo byłam rozczarowana wówczas tą grą.

I proszę, minęły cztery lata i w tej chwili uważam, iż The Elder Scrolls Online jest jednym z najlepszych MMORPG na rynku: mnóstwo zawartości, wyzwań dla grup, rajdy, strefa PvP i przezabawne postacie NPC z którymi mamy do czynienia.

Więc jeśli zgadzacie się z moim zdaniem, to logujcie się do gry. Do 16 kwietnia możecie odwiedzić słynnego kucharza Donolona, którego znajdziecie w Vulkhel Guard, Daggerfall lub Davon’s Watch. Wykonajcie jego misję, a otrzymacie zupełnie nowe ciasto, które dodane zostanie do memento. Po jego aktywacji, otrzymacie 100% buffa do XP na kolejne 2 godziny.

Dodatkowo, wykonując jakiekolwiek misje dzienne i tygodniowe, dostaniecie także Anniversary Gift Box, z którego otrzymać możecie materiały do craftu, style, motify, itd.

To przejdźmy do statystyk, bo okazuje się, że wśród graczy The Elder Scrolls Online są tacy, którzy uwielbiają życie na krawędzi…

 • Najwyższe niezapłacone bounty (kara za przestępstwa): 248,655,731 złota;
 • Najwyższe zapłacone bounty: 362,324 złota!
 • Całkowita liczba zabitych potworów: 15,881,472,493
 • Całkowita liczba zabitych graczy: 1,346,033,201
 • Całkowita liczba użytych Soul Gems: 1,183,836,570
 • Całkowita liczba ukończonych misji: 2,064,266,404
 • Całkowita liczba wytworzonych przedmiotów: 7,415,834,454
 • Całkowita liczba zdobytych osiągnięć: 1,145,234,018
 • Najpopularniejsza rasa: High Elf (14.98% wszystkich postaci)
 • Najpopularniejsza frakcja: Ebonheart Pact (36.33% wszystkich postaci)
 • Frakcja z największą ilością zabójstw w PvP: Ebonheart Pact (122,490,253)

ESO powiększy się o wyspę Summerset

To kto z Was ma w planach zalogować się do gry, zdobyć to kilkupiętrowe ciasto i poobrzucać nim elfy?

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale wprowadza nowy model strzelania i automaty ze sprzętem
Następny artykułTrion Worlds po raz kolejny zawodzi graczy: elementy P2W na serwerach Fresh Start
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Dalej uważam że gra jest świetna Solo. Może przez brak ekipy ale po jakim czasie mnie znuzyła. Historie i questy są fajne ale instancje nie powalają dynamiką a PvP jest po prostu nudnym zergfestem.

JXRaiv

Po ostatnim darmowym tygodniu (czy weekendzie, nie pamiętam) kupiłem ESO wraz z preorderem Summerset. Rzuciło mi nową postać od razu na Morrowind na co nie narzekam, bo wychodząc z statku w Seyda Neen poczułem falę nostalgii. Do tego stopnia, że musiałem zrobić dwie fotki:
– The Elder Scrolls III: Morrowind – Seyda Neen, Vvardenfell: https://kuula.co/post/7lR96
– The Elder Scrolls Online: Morrowind – Seyda Neen, Vvardenfell: https://kuula.co/post/7lR9x

Trochę dziwi praktyczny brak rozwoju tego miejsca przez 800 lat aaaleee nie będziemy się wdawać w takie szczegóły. Na razie bawię się całkiem dobrze, dużo przede mną. Tak jak MMO na razie z tego mierne, tak zwiedzając i poznając fabułę jest całkiem nieźle. Wątek z Balmory wciągnął mnie bardziej niż ostatni Life is Strange: Before the Storm – Bonus Episode co jest nie lada wyczynem.

Kinya Turbgroszka

uwielbiam te Twoje zdjęcia 🙂

Nsuidara

@Kinya_Turbogroszka:disqus grasz w ESO ?