Zapnijcie pasy… erm… to nie ta bajka… Osiodłajcie konie, załóżcie ostrogi i przygotujcie się na niezłą jazdę! Oczekiwane przez wielu fanów Dzikiego Zachodu, Wild West Online zadebiutuje już za kilkanaście dni na Steam!

Studio 612 ogłosiło wczoraj, że zbliża się koniec wczesnego dostępu i oficjalna premiera Wild West Online na Steam zaplanowana została na 10 maja.

Zgodnie z komunikatem prasowym, w dniu premiery gracze Wild West Online spodziewać się mogą wielu nowości, które w dużej mierze powstały i ulepszone zostały dzięki społeczności. W grze pojawi się między innymi nowa frakcja, publiczne eventy PvP za udział w których przewidziane zostały cenne nagrody, więcej misji PvE oraz takich aktywności jak zbieractwo, uprawa, polowanie, czy nawet warzenie alkoholu na sprzedaż.

Pierwotnie, Wild West Online miał mieć premierę w zeszłym roku, ale po pierwszych testach i opiniach graczy, zdecydowano się ja opóźnić aby dopracować pewne aspekty gry.

Produkcja ta zapowiada się dość ciekawie, ale jednak radziłabym się wstrzymać z jej zakupem do czasu pierwszych opinii na Steam.

Gra ta powstała dość szybko i wzbudziła wiele kontrowersji związanych z powiązaniami do niesławnego Siergieya Titova. – twórcą takich tytułów jak WarZ, Shattered Skies i wielu innych. I chociaż Studio 612 zaprzecza wszelkim powiązaniom z tym panem, to jednak do tworzenia gry używa silnika Nighshade należącego do Titova, pracują nad nią ci sami projektanci co wcześniej współpracowali z Titovem, ma tego samego prawnika, a nawet adres… Sami oceńcie, jak to wygląda.

Najnowszy zwiastun Wild West Online zamieszczam poniżej.

Poprzedni artykułTryb Battle Royale zawita nawet do MapleStory 2!
Następny artykułDaybreak Games drama: Sony współwłaścicielem, olbrzymie zwolnienia