Zamknięte beta testy odnowionego MMORPG studia Trion – Defiance 2050, dobiegły już końca. W trakcie ich trwania twórcy zebrali wiele pomocnych danych, na podstawie których wprowadzone zostaną liczne poprawki i ulepszenia.

Ekipa Defiance 2050 udostępniła także obowiązkowe ciekawostki podsumowujące wydarzenia związane z beta testami. Okazało się, że gracze nie cierpią hellbugów, ale tak naprawdę to nienawidzą mutantów. Zgodnie z podanymi informacjami, uczestnicy beta testów zabili prawie 3.5 miliona hellbugów i jeszcze więcej mutantów (prawie 5 milionów). A to wszystko w skumulowanym czasie obejmującym 136.000 godzin rozgrywki.

Prócz tego zdobyto łącznie 213.519 poziomów, ukończono 68.305 misji chaosu, a 420 łowców uzyskało maksymalny poziom w czasie beta testów. Warto wspomnieć także o jeszcze jednej ciekawostce, chociaż nie do końca ją pochwalam – najdłuższa sesja gracza trwała aż 37 godzin!

W niedługim czasie studio Trion poda daty kolejnych beta testów Defiance 2050, a tymczasem osoby zainteresowane tą produkcją mogą już teraz zakupić jeden z pakietów fundatorów. Po ich zakupie gracze mają od razu odblokowane wszystkie cztery darmowe klasy (Assualt, Assasin, Guardian i Combat Medic), a także będą mogli zacząć rozgrywkę kilka dni wcześniej oraz otrzymają przedmioty kosmetyczne – ich ilość zależna jest oczywiście od pakietu, ktory wybiorą.

Ponadto, twórcy Defiance 2050 zapowiedzieli, iż w grze pojawią się klasy premium. Jedna z nich – Demolitionst, zostanie udostępniona już w momencie premiery odnowionej wersji gry i otrzymuje się ją przy zakupie najdroższego pakietu fundatorów. Prócz tej klasy, wspomniano także o klasie crusader i kilku innych nad którymi trwają prace.

A czy Wy braliście udział w beta testach Defiance 2050? Jeśli tak, to jak oceniacie przeróbkę?

ŹRÓDŁOTrion Worlds
Poprzedni artykułWielka popularność Conan Exiles, prace nad poprawą stabilności
Następny artykułNadciąga piekło amazońskiej dżungli – Green Hell