Rozpoczyna się kolejny weekend, więc przed twórcami H1Z1 jest to kolejna szansa na ponowne zwiększenie zainteresowania tą grą. Tym razem gracze mogą wziąć udział w trybie Revive Fives, a także zgarnąć kilka interesujących nagród.

W ten weekend do tryb zręcznościowy H1Z1 zaktualizowany został o zupełnie nowy zestaw reguł. Tym razem gracze mogą brać udział w meczach drużynowych (pięcioosobowych), podczas których włączono możliwość podniesienia powalonych sprzymierzeńców. Tak, w ten weekend użytkownicy tego Battle Royala, mogą zabawić się w ratowników i przywracać swoich towarzyszy gry do życia. Oczywiście pod warunkiem, że nie zostali oni powaleni strzałem w głowę, bo ten nadal bezpowrotnie eliminuje przeciwników.

Tryb Revive Fives dostepny będzie od dzisiaj, do poniedziałku, 14 maja, do godziny 19:00.

Wyzwanie Weekendowe

Jeśli planujecie jakieś zakupy w Skull Store, to ucieszy Was z pewnością najnowsza nagroda za uczestnictwo w trybie Revive Fives.

Wystarczy, że rozegracie pięć meczy w tym trybie, w  których to zajmiecie miejsce w TOP 25 i w nagrodę za to otrzymacie 5.000 Czaszek.

Pamiętajcie jednak, że musicie OSOBIŚCIE zająć miejsce w Top 25, a nie Wasza drużyna, aby zdobyć te Czaszki. Ponadto mecze muszą zacząć się z minimalną ilością 30 graczy, by liczyły się do końcowego wyniku.

Nowe wydarzenie, to także szansa na zdobycie kolejnych ciekawych nagród: T-Shirt Revive oraz kurtka Triage.

T-Shirt Revive

Koszulkę tę dostać można za rozegranie pięciu meczy w trybie Revive Fives, w którym to zajęło się miejsce w TOP 25. Mecze muszą zacząć się z minimalna ilością 30 graczy, by liczyły się do końcowego wyniku, a koszulka dodana zostanie do ekwipunku tych osób, które się zakwalifikowały, pod koniec przyszłego tygodnia.

Triage Puffy Jacket

W Skull Store pojawiła się nowa kurtka, która to kosztuje jedyne 25.000 czaszek.

Be Positive Scrubs

A jeśli ani T-Shirt, ani kurtka nie przyciągnęły Waszego wzroku, to może zainteresuje Was nowy zestaw Pozytywnego Chirurga? Zestaw ten kosztuje 14,99$ i zakupić go można klikając na MOTD w grze. Dostępny będzie jedynie do poniedziałku, 14 maja.

To jak, zagracie w ten weekend w H1Z1?

ŹRÓDŁODBG
Poprzedni artykułWild West Online zadebiutował na Steam i… obrywa baty
Następny artykuł15-lecie PlanetSide i „tysiące” nowych alertów